Mafia 3 Collector’s Edition Paket İçeriği

Mafia 3 Collector's Edition Paket İçeriği

Mafia 3 Collector’s Edition paketi herhalde bu hafta oyuncuları en çok heyecanlandıran haber oldu. Birçok oyunda koleksiyonerleri düşünerek bu özel paket içeriği sunulsa da E3 2015’te duyurulan ve çıkışına aylar kalan Mafia 3 için böyle bir paketten hiç söz edilmemişti. Dolayısıyla Mafia serisinin hayranlarının bir kısmında buruk bir üzüntü olduğunu da görebilmek mümkündü. Sizin için tasarlanan özel tasarım kutular, özel figürler ve içeriklerden oluşan bu Collector’s Edition ile Mafia 3 çok daha heyecanlı olabilir. Zira alıştığınız koleksiyon kutularından farklı olacağı kesinlik kazandığı gibi koleksiyonunuzda olmazsa olmaz bir parça olacağından da şüpheniz olmasın.

Birçok koleksiyon paketi klasik olarak season pass içerir. 2K Games bunu es geçmemiş ve Mafia 3 Season Pass koleksiyon paketi içeriğine dahil edilmiş. Bunun haricinde tabi ki kaçınılmaz olan detaylardan birisi de karakterlere özgü figür ve detaylar. Kitaplar, çıkartmalar içerikler. Peki bunlar haricinde hiç aklınıza gelmeyecek bir detayın sizlere sunulacağını söylesek?

Mafia 3 Collector’s Edition satın almak isteyen oyuncular için özel olarak oyunun müziklerinin ve dönem arşivlerinin bulunduğu iki farklı plak veriliyor. Müzikleri plaklardan dinleme olanağına sahip olacağınız gibi bundan yararlanmak için bir pikap ihtiyacınız olacak. Aslında 1960’larda geçecek olan oyunun her anlamda size o dönemi anımsatacağının bir sinyali olarak düşünülebilir.

Mafia 3 Collector’s Edition İçinde Hangi Ürünler Var?

Henüz Mafia 3 koleksiyon paketi fiyatı belli değil. Ancak 200 ile 300 TL arasında değişeceğini düşünüyoruz. İçeriğinde şu ürünlere rastlayabilirsini.z

  • Mafia 3 Season Pass
  • Lincoln Clay askeri kimlik kolyesi
  • Mafia 3 temalı bardak altlıkları
  • Mafia 3 çıkartmaları
  • Mafia 3 Soundtrack ve Carla Thomas & Otis Redding, The Animals ve Sam Cooke gibi isimlerin yer aldığı iki özel plak
  • Hikâyenin anlatıldığı kitap

Mafia 3 çıkış tarihi bildiğiniz üzere 7 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek. Xbox One, PLayStation 4 ve PC platformlarına çıkacak olan oyun için koleksiyon paketi de bu süreçte bizlerle buluşacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir