Maestia Karakterler ve Özellikleri

Maestia Karakterler ve Özellikleri

Maestia Online İnceleme

Maestia, ücretsiz 3D MMORPG oyunudur. Kullanıcı ara yüzü güzel tasarlanmış, kaliteli grafiklere sahip olan oyundaki her karakterin 80 civarı skilli vardır. Yüzlerce farklı silah, itemler ve canavarları ile sıkılmanıza fırsat tanımayacak harika bir online oyun.

Maestia Online’da düello ile tek başına savaşabilirsiniz, ayrıca takım oyunlarında seçeceğiniz şifacı, savunmacı ya da büyücü gibi karakterlerden sevdiğinizi seçebilirsiniz. 4 farklı karaktere sahip Maestia’da, her birinin kendine has kabiliyetleri bulunmaktadır. Zorlu alanlardan kendinizi kurtarabilmek için bol miktarda silah depolayabileceğiniz gibi özel yetenekleriniz sayesinde bu alanlardan sağ salim kurtulabilirsiniz. Oyun içindeki seviyeniz ne kadar gelişirse o derece yenilmez bir savaşçı olursunuz.

Karakterler ve Özellikleri

Şimdi sizlere Maestia Online’daki 4 karakter hakkında detaylı bilgi vererek özelliklerini öğrenmenizi sağlayacağım, böylece seçiminizi daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

Savaşçı: korkusuz bir kahraman olmak istiyorsanız savaşçı karakteri tam size göre. Yüzlerce okun arasına hiç çekinmeden girebilen bu karakter, delinmez zırh özelliği sayesinde uzun süre ayakta durabilir. Onların bu üstün yetenekleri takım arkadaşlarına da güç verir ve kolay kolay savaş kaybetmezsiniz.

Korucu: Savaş sadece paldır küldür bir yerlere dalmak değildir. Bu karakter çok sinsidir ve karanlıkta dolaşmayı sever. Rakiplerinizin bulunduğu yerlere kendini fark ettirmeden girer ve onlara korku dolu anlar yaşatır. Aşırı çevik bu karakter ok atma özellikleri dışında küçük kılıçları da çok rahat kullanabilir. Birini öldürmek isterse ondan kurtulmak çok zordur.

Rahip: Savaşta arkadaşlarınızı koruyacak bir meleğe ihtiyaç varsa aradığınız karakteri buldunuz demektir. Büyüleri ile sizlere inanılmaz bir güç katar, enerjiniz azaldıysa ve yeteneğinin gelişmesini istiyorsanız bu rahip senin için muhteşem şeyler yapabilir. Arkadaşlarına her daim yardımcı olan bu karakter düşmanları için büyük bir tehlike arz eder.

Büyücü: Son derece saygı değer bu karakterler aynı zamanda korkutucu özelliklere sahiptirler. Büyülerini o kadar iyi kullanırlar ki, hedeflerini şaşırmalarına neredeyse imkan yoktur. Büyücüye karşı savaşmak cesaret ister, onu karşısında gören düşman kendine saklanacak yer aramak zorunda kalacaktır.

Maestia Online karakter ve özellikleri bu şekilde, eşsiz görüntü kalitesine sahip bu ücretsiz oyunu mutlaka denemelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir