M.A.T Online Mod İncelemesi

MMOFPS oyunlarının incilerinden olan M.A.T online, Türkçe metinleri ve seslendirmeleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Tek düze bir yapıya sahip olmayan bu oyun 12 çeşit modu bir arada barındırma özelliğine de sahip. Özel ses efektlerine sahip M.A.T online’in 12 farklı modunu sizler için tanıttık.

Ölüm maçı; birçok mmofps oyununda yer alan bu modda sahada gördüğünüz herkes sizin için potansiyel bir düşmandır. Size verilen süre içerisinde en çok düşmanı öldürmeyi başarabilirseniz ölüm maçının galibi siz olursunuz.

Takım maçı; bu modda iki farklı takım kıyasıya bir mücadele veriyor. Karşılaşma sonunda hangi takım daha fazla düşman yok ettiyse o takım savaşın galibi oluyor.

Melez modu; 7 kişilik bir ekip ile savaşa başlıyorsunuz. Karşınıza melez ismi verilen yaratıklar geliyor, ilk etapta basit melezler ile mücadele ediyorsunuz, ilerleyen zamanlarda düşmanlarınız güçlenmeye başlıyor. Melezleri yenebilirseniz en sonunda patronları ile karşılaşıyorsunuz, eğer bu büyük melezi de yenebilirseniz değerli hediyelerin sahibi oluyorsunuz.

Yapay zeka; bu modda 8 kişilik bir takım oluşturuyorsunuz. Yapay zeka robotları ile çatışarak onlardan parçalar düşürebilirsiniz, bu düşen parçaları toplayarak kendinize daha güçlü silahlar oluşturabilirsiniz.

Terminatör modu; bu modda siz terminatörsünüz ve mumya dolu bir alanı temizlemekle görevine sahipsiniz. Yalnız mumyalara dikkat edin, çok hızlı, güçlü ve vampir özellikleri mevcuttur.

Mumya modu; bu modumuz oldukça ilginç, savaş başlamadan önce gelen bir bulut bazı kişileri mumyaya dönüştürüyor. Mumya olmayan kişileri ise diğer mumyalar dönüştürmeye uğraşırken insanlar da mumyaları öldürmeyi çalışıyor. M.A.T online’in en güzel bölümlerinden biridir.

Hayalet modu; M.A.T online’ın bu modunda kırmızı ve mavi olmak üzere iki takım mevcut. Takımlardan biri haritada yer alan bölgeyi bombalayacak, diğer takım ise bombayı imha etmeye çalışacak. Bu bölümde ölen kişiler tekrar gelmiyor, kırmızı takımda görünmezlik gibi bir özellik de mevcuttur.

Ejder İmparator Modu; 3 kişilik ekibinizle Zhor isimli ejderhayı öldürmeniz gerekiyor. Bu mod 20 tur sürüyor ve süre içerisinde imparator ejderha Zhor’u öldürmeyi başarırsanız hazine paketinin sahibi oluyorsunuz.

Ödül Modu; 7 kişilik bir ekiple nadir toprak alanını düşmanları karşı korumanız gerekiyor. korumanız gereken alanı başarı ile savunursanız nadir toprak eşyasının da sahibi olursunuz.

Tank savaş modu; Tanklar ile savaştığını bu bölümde vurduğunuz tankların bölgesini ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Oyun sonunda en çok bölgeyi ele geçiren savaşın galibi olur.

Bayrak savaşı modu; M.A.T online’ın heyecanlı modlarından biridir. Harita üstünde yer alan bölgelere giderek bayrak dikmeniz gerekiyor. Süre sonunda en çok bayrağı diken takım savaşın galibi olacaktır.

Bomba modu; bu modda karşılıklı iki takım olacak, takımlardan biri bomba kuracak, diğeri ise hem bombayı imha edecek hem de rakiplerini öldürmeye çalışacak. Tur bitene kadar ölen bir daha canlanamayacak.

M.A.T online’da yer alan modları sizler için ayrıntılı şekilde anlatmaya çalıştık, kendi karakterinize uygun modu seçin ve eğlencenin tadını çıkarmaya çalışın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir