LOTRO: Riders of Rohan Başladı!

Dün, Turbine Games’in oyunu LOTRO’nun resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre The Lord of the Rings Online: Riders of Rohan genişleme paketi resmen başladı.

Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularında oynayan oyuncular the Lord of the Rings Online’in resmi internet sitesini ziyaret ederek PC versiyonu için Riders of Rohan genişleme paketi satın alabilir ve hemen oynamaya başlayabilirler.

LOTRO’nun yeni genişleme paketiyle birlikte oyunun level seviye sınırı 85’e yükseliyor ve oyuncular için oldukça önemli yenilikler de bu paketle birlikte geliyor. Ayrıca The Lord of the Rings Online’in yapımcısı Kate Paiz, “Biz oyunumuzun dördüncü büyük genişleme paketi olan Riders of Rohan’ı duyurmaktan gerçekten çok heyecan duyuyoruz.” dedi.

LOTRO’nun MMO oyun piyasasında önemli bir yer edindiğini belirten yapımcı Kate Paiz, yeni genişleme paketinin oyunculara büyük yenilikler getirdiğini de ekledi. Kate Paiz ayrıca Riders of Rohan’ın LOTRO’daki en büyük genişleme paketi olma özelliğini de taşıdığını ekleyerek yeni genişleme paketi hakkında yayınlanacak olan gameplay tanıtım videosundan duyduğu heyecanı da belirtti.

Fotoğraf: Solda Kate Paiz, Ekim 2010

The Lord of the Rings Online: Riders of Rohan hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayarak SSS sayfasını veya burayı tıklayarak geliştirici günlüğünü ziyaret edebilirsiniz.

The Lord of the Rings Online: Riders of Rohan genişleme paketi için yayınlanan resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

LOTRO: Riders of Rohan’dan bir kaç ekran görüntüsü (Çok yakında tüm Riders of Rohan ekran görüntülerini sitemiz üzerindeki LOTRO’nun resim galerisi kısmında bulabileceksiniz.):

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir