Lost Saga’nın Türkiye Sunucuları Açıldı!

Nexon Avrupa, sıkı bir beklenti kuyruğuna sahip olan multiplayer brawler oyunu Lost Saga’nın kapalı betaya başladığını duyurmaktan mutluluk duyar. Kapalı beta, 5 Mart’a kadar açık olacak ve zaman, aksiyona katılıp tadını çıkarmanız için daralmaya başladı bile!

Lost Saga, evrenin en güçlü ve sevilen 100’den fazla kahramanını tek bir yere toplayıp bizim dünyamıza ve ötesine getiriyor. 20’den fazla haritası ve geniş oyun modu yelpazesiyle bu yoğun aksiyon içeren brawler’ında bu tüm özel karakterler bizim kontrolümüze emanet ediliyorlar! Kendini adamış ve daha önceden var olan bir topluluk ile birlikte son zamanlarda oyuncu sayısında büyük bir sıçrama yakalayan yapım, brawling türünü online olarak sunarak eşi görülmemiş bir eğlence türünü ekranlara getiriyor.

Topluluğu tarafından güç bularak oyunculuğunu güçlendirmeye kendini adamış Nexon Europe, oyuncuları Lost Saga’yı test etmeye, düşünce ve fikirlerini paylaşmaya davet ediyor.

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang: “Aldığımız kararların bir parçası, topluluklarımızı oyunlarımızın çıkış sürecine olabildiğince kısa sürede yaklaştırmak olduğundan, Lost Saga beta testini sizlere sunduğumuz için, ve bu harika yapımı seriye eklediğimiz için çok heyecanlıyız.” Şeklinde konuştu ve şöyle sürdürdü: “Lost Saga ailesi kendini bu işe adamış bir grup, onların kapalı betaya nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Client indirme ve kapalı beta testi şu anda açık. Tüm oyuncular, hâla beta key’ler varken birer adet kapabilir ve aksiyona hiç vakit kaybetmeden katılabilirler.

Lost Saga’nın haftalık canlı stream yayınlarını izlemek için lütfen burayı tıklayın. Resmi Lost Saga web sitesine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yerelleştirme çalışmaları da başlayan oyunun betasına katılmak için buraya girip Nexon Europe hesabı açtıktan sonra Claim Beta Key’e tıklayarak kodunuzu alabilir ve e-posta adresinize gelen kodu “Redeem Beta Key” bölümüne yazarak oyunun betasını indirebilirsiniz.

Lost Saga resmi tanıtım videosu:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir