Lord of the Rings Online: Helm’s Deep Güncellemesi

Lord of the Rings serisinin MMORPG oyunu LotRO’nun yeni genişleme paketi sonunda bekleyenlerine kavuştu!

Uzun bir süredir LotRO oyuncuları Helm’s Deep isimli yeni güncelleme paketini bekliyordu. Dün itibariyle bu bekleyiş sona erdi ve LotRO’ya yepyeni içerikler dahil edildi. Lord of the Rings Online: Helm’s Deep güncellemesiyle birlikte müzkilerden housing sistemine, karakter sınıflarından haritalara ve statlardan crafting sistemine kadar oyundaki birçok içerikte yenilemeye gidildi.

Helm’s Deep güncellemesi ayrıca yüzüklerin efendisinin hikayesini yeni bir aşamaya getiriyor. Rohan’ın batısında yer alan bölgede Helm’s Deep güncellemesinin getirdiklerini görebilirsiniz. Level kapasitesini 85’den 95’e yükselten bu yeni güncellemeyle birlikte Rohan’ın batısına yolculuklar da başlıyor…

Bu güzel güncellemenin tek kötü yönüyse ücretli olarak sunulması. LotRO oyuncuları oyunu ücretsiz oynayabiliyor ancak 85 level sınırını aşmak isteyen oyuncular Helm’s Deep güncellemesine 40 ile 60 dolar arası bir ücret ödeyerek geçiş yapabilecek. LotRO: Helm’s Deep güncellemesi hakkında detaylı bilgi almak veya oyunun ek paketini satın almak için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lord of the Rings Online: Helm’s Deep Güncellemesi Resmi Tanıtım Videosu:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir