LoL’de Yaz Sonu Partisi

Zengin şampiyon Ziggs tarafından verilen havuz partisi yazlıkcılar vadisinde müzik ve eğlencenin dibine vuruyor.

Hiçbir fırsatı kaçırmadan oyuncularına keyifli vakit geçirtmek adına elinden geleni ardına koymayarak çalışan League of Legends ekibi sıcak geçen yaz günlerinin bitiminide oyuna yansıtarak tüm MMO severleri şaşırtmaya devam ediyor.

Fakat zengin şampiyon Ziggs’in düzenlemiş olduğu bu havuz partisi beş kişiden oluştuğundan League of Legends ekibi bu havuz partisinin beş kişi ile dönmeyeceğini ve sihirdarların katılması gerektiğini duyurdu.

Muhabir Janah tarafından yapılan hava durumuna göre yazın son günlerini geride bırakmamıza rağmen halen havuz başında zaman geçirmeye elverişli bir hava durumu öğrenilmesi ile League of Legends ekibi bir etkinlik düzenlemeye karar verdi. Bu etkinliğe katılmak için denizde, plajda, havuzda ya da herhangi bir büyük su kütlesi olan mekanda fotoğrafınızı çekerek League of Legends temalarına uygun olması şartı ile #yazsonupartisi etiketiyle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Peki bu etkinliğe katılacağım ödül olacak mı ? diyenler için bir Havuz partisi isimli paket hazırlandı gelin bu paket içerisinde neleri barındırıyormuş bir göz atalım.

Havuz Partisi pakedi içeriği:

 

  • Havuz Partisi Graves
  • Havuz Partisi Lee Sin
  • Havuz Partisi Leona
  • Havuz Partisi Renekton
  • Havuz Partisi Ziggs

 

Kostümlerin yanında şampiyonların tamamı da ödüle dahil!

9-16 Eylül tarihleri arasında çektiğiniz fotoğrafları eğlence katsayısına göre değerlendirip bir yarışma düzenleceğini bildiren League of Legends ekibi kazanan sihirdara şampiyonları ile birlikte Havuz partisi pakedini hediye edecek.

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Volfredie

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir