LoL’a Yeni Şampiyon “Nami” Geldi

Artık LoL hakkındaki haberlere “Dünyanın en çok oynanan oyunu” veya “En çok oyuncusu olan oyun” diye başlamaya gerek duymuyorum. Nitekim bunlar artık herkez tarafından biliniyor. :) Yeni eklentiler ve şampiyonları ile devamlı güncellenen League of Legends’ın şampiyoları arasına yeni bir şampiyon daha katıldı.
Dalgaçağıran Nami olarak anılan şampiyon en son gelen güncelleme paketiyle birlikte oyuncuların beğenisine sunuldu. Ağırlıklı olarak su saldırılarına sahip olan Nami, çağırdığı dev su dalgaları ve support özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken bir şampiyon.
[enter]
League of Legends hakkında gelen bir diğer haber ise Steam dedikodularına netlik kazandırdı. Haftasonu LoL’un Steam platformuna gelebileceğine dair bazı dedikodular duyulmuştu. Steam’in Dota 2’si göz önüne alındığında bu ihtimalin zor olduğu zaten belli olsa da asıl durum bugün netlik kazandı. Riot Games’ten Vladimir Cole, oyunun Steam platformuna gelmeyeceğini ve şu anki sistemden farklı bir yapıyı şimdilik düşünmediklerini açıkladı.
[enter]
Nami’nin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[enter]

[enter]

[enter]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir