LoL Türkiye Kupası Şimdi Ege’de

League of Legends Türkiye Kupası için yapılan elemelerde şimdi sıra Ege Bölgesinde. Ege Bölgesi için 2 Ocak Perşembe günü 23:59’a kadar devam edecek olan kayıtlar resmen duyuruldu. Turnuvaya katılmak isteyen oyuncular, takım ve turnuva kayıtlarını ayrı olarak gerçekleştirerek elemelere katılmak zorundalar. İlginin oldukça yoğun olduğu bu organizasyon, Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinde gerçekleştirilecek. Özellikle İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Kupası mücadelesine katılmayı bekleyen oyuncular heyecanlı. Takım kayıtlarını merak edenler burayı tıklayarak kayıtlara ulaşabilirler.

Ege Bölgesi elemeleri 11-12 Ocak tarihlerinde yapılacak. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Kütahya ve Afyon’da gerçekleştirilecek olan elemelerde şehir birincileri 26 Ocak’taki bölge finali için İzmir’de mücadeleye devam edecekler. Uşak’tan katılacak olan takımlar, Ege Bölgesi’nde tercih edecekleri herhangi bir ilin elemelerine kayıt yaptırabilirler. Bölge finalini zaferle geride bırakacak olan takıma hem 3 bin TL ödül verilirken hem de İstanbul’daki Türkiye Kupası büyük finaline katılma hakkı tanınacak. Üstelik tüm masraflar Riot Games tarafından üstleniliyor. Ayrıca bölge ikincisi ve üçüncüsüne de ufak para ödülleri verilecek.

Türkiye Kupası Büyük Finali öncesi tüm bölge ve illerde yaşanacak mücadele, nefes kesen karşılaşmalara sahne olacak. LoL Türkiye Kupası ve turnuvaları hakkında detaylı bilgi ve kayıt için burayı tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir