LOL Oyununun Yeni Kostümü DJ Sona Görenleri Hayrete Düşürdü

LOL Oyununun Yeni Kostümü DJ Sona Görenler Hayrete Düşürdü

League of Legends DJ Sona Kostümü Hakkında Bilgiler

Riot Games, oyun alanında en sağlam ödülleri düzenlemekte üstüne yok. Leagu of Legends ise farklı kostümler ile herkes şaşırtmaya devam ediyor. Oyun yapımcıları bazen çok komik kostümler ile karşımıza çıkmıştı, mesela Mundo(iş adamı), Chogath centilmen, kostümlerinden sonra efsane diyebileceğimiz Pulsefire Ezreal’i çıkararak tekrardan herkesi büyülemeyi başarmıştı. En sevilen, yani kaliteli kostümleri satın alabilmek için 3250 RP civarında paraya ihtiyacınız var, yani ortalama 40 Lira falan.

Yeni gelen kostüm, League of Legends’ta olay yaratacak gibi duruyor. DJ Sona ile bütün sihirler, sözler ve dans hareketleri komple değişmeye başlıyor. Oyunu adeta canlandıran bu kostümlerden 1 tane daha geleceği ise Riot Games tarafından açıklanmıştı. 2-3 sene evvel başlamış olan Ultimake skin kostümler listesine DJ sona da ilave edilmiş oldu.

LOL’a gelen DJ Sona kostümü ile beraber oyunun Load ekranı ile birlikte arka fon müziği de değişecek. Riot Games sadece kostüm değiştirmemiş, sır buna özel 3 tane da farklı müzik koymuşlar. Şarkıları merak ediyorsanız, Riot youtube’den seyredebilirsiniz. Bu müzikler öyle kalitesiz değil, çünkü çok sağlam DJ’ler ile anlaşılarak özel olarak yapılmış. DJ Sona kostümü olmayanlar ne yazık ki bu yeni müzikleri duyamayacaklar ama o kostüme sahip olan birileri ile aynı oyuna dahil olursanız dinleyebilirsiniz.

Tabi, bu kostüm için sadece yeni müziklerden, şarkılardan bahsetmek olmaz, süper animasyonlar da beraberinde gelmiş. Ayrıca, DJ Sona kostümü ile seçtiğiniz şarkıya göre saldırılarınızda farklı efektler görebileceksiniz. Bu kostüm diğerlerine göre oldukça fark yaratmış, belki oyuna para harcama isteğiniz yoktur ama şu aralar Leagu of Legends içinde DJ Sona kostümünü sıklıkla görmeye başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir