Little Big Planet 3 - resim 3

LittleBigPlanet 3 için yeni görseller yayınlandı

Sumo Digital sevilen ve devamı merakla beklenen oyunu LittleBigPlanet 3 için çalıştığını duyurmuştu.  Firma oyunun tamamen yaratıcılığa odaklanacağını ve çok daha güzel geliştirme araçlarının ekelneceğini belirtmişti. Bu konuda topluluğun da fikrini almak ve bir heyecan dalgası yaratmak için 11 farklı topluluk kurucusunu bir etkinlik ile merkezlerine davet ettiler ve oyunu oynamalarını sağladılar.

NeoGAF sitesinden Creaking isimli kullanıcının paylaştığı Twitter görselleri ve Vine videoları ile birlikte merak edilen birçok şey de gün yüzüne çıkmış oldu. Oyun içerisinde kazandığınız puanları bir para birimi olarak kullanabilecek ve yeni özellikler satın alabileceksiniz oyun içinde. Bölümleri oluştururken yeni karakterler ile de oynayabiliyorsunuz. Bölümler içerisinde sıvı katmanlar oluşturarak karakterlerin yüzmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca karakter yaratım ekranında da iyileştirmeler yapılmış.

Aşağıda paylaştığımız resimler bu görüntülerden birkaçıdır. Eğer daha fazlasını görmek istiyorsanız, aşağıda belirteceğim Twitter kullanıcılarının sayfalarına gidererek paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Little Big Planet 3 - resim 1
Little Big Planet 3 – resim 1
Little Big Planet 3 - resim 2
Little Big Planet 3 – resim 2
Little Big Planet 3 - resim 3
Little Big Planet 3 – resim 3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir