Little Big Planet 3 Oyunu İncelemesi

Little Big Planet 3

Var olan oyun platformlarından çok daha farklı bir altyapı ve yaratıcılıkla ortaya çıkan Little Big Planet oyun serisine 3. Oyununu da ekleyerek oyun sever kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Farklılığı ile dikkat çeken ve oldukça geniş bir bölüm yelpazesi ile saatlerce oynanabilen bu oyuna ilk oturduğunuz anda sizi tamamen kendine çekeceğine kesinlikle eminiz.

Kendi oyuncu karakterlerinizi oluşturup kendi bölümlerinizi dahi oluşturarak sürekli bir sirkülasyon yakalayabilirsiniz. Sürekli farklı içerik ve diğer online oyunlardan daha farklı olarak daha fazla oynanış süresi vermesi bakımından kendini diğer oyunlardan ön plana çıkarmayı başaran bu oyun yaratıcı karakter yapıları ve dikkat çekici etkileşimleri ile her zaman bir adım önce olmuştur.

Suma Digital firması tarafından oyun sever kullanıcıların beğenisine sunulan ve 3.serisi ile dikkatleri daha da fazla üzerine çekmeyi başaran bu oyun ile boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilecek ve günlük hayatın vermiş olduğunu sıkıntılı ve stresli anlardan bir anlığına da olsa uzaklaşabileceksiniz.

Diğer serilere göre oynanabilir üç yeni karakterin daha eklendiği bu oyun ile artık Little Big Planet serisine yeni bir soluk geldi. Ancak şunu itiraf etmek gerekirdi Little Big Planet serileri içerisinde en son ortaya çıkan 3. Seri diğer serilerden biraz daha vasat durumda.

Oynanabilirlik açısından, yenilik ve yaratıcılık bakımından da biraz aşağılarda olan bu seri her ne koşulda olursa olsun zevk alabileceğiniz grafikler ile donatılmıştır. Little Big Planet 3 oyununun diğer serilere göre ortaya çıkan en önemli özelliği duvardan duvara atlayabilen ve oldukça hızlı olan Oddsock karakteri, istediğiniz kadar küçültüp büyütebileceğiniz Toggle karakteri ve uçma yeteneğine sahip Swoop karakteridir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir