Life is Strange’in İlk Bölümü Kısa Süreliğine Ücretsiz

Life is Strange'in İlk Bölümü Kısa Süreliğine Ücretsiz

 Life is Strange oyunu bildiğiniz gibi 2015 yılının başlarında 30 Ocak itibariyle oyun sektörüne giriş yapmıştı. Square Enix tarafından piyasaya sürülen oyunun Xbox One ve PlayStation 4 için oynanabilir olması PC oyuncularının da eklenmesiyle üst noktalara ulaşmasını sağladı. Bu kez Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen Life is Strange çıkış yapmasıyla beraber ilgi odağı olmayı başarmıştı. Ancak oyunun konsept olarak zaten merak duygusunu güçlendiren bir yapısı olduğunu biliyorduk. Zira her anlamda bölüm bölüm yayınlanacak olması bunu mümkün kılıyordu.

Son zamanlarda da oyunların genel çıkışlarının tüm oyun olarak değil de bölümlere ayrılmış olarak olduğunu görmekteyiz. Bunun önceliğinin tamamıyla oyuncu kitlesini belirli bir serüvenin içerisine sürüklemek olduğunu belirtmeden geçmeyeceğiz. Life is Strange bölümleri arasında belirli aralıklarla yayınlanan bağlantılı hikâyelere rastlıyoruz. Şimdi o hikâyeleri ilki, oyunun başlangıç bölümü tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Kısa bir süreliğine hiçbir şekilde PlayStation Plus ya da Gold aboneliğine ihtiyaç duymadan Life is Strange birinci bölüm indirme işlemini tamamlayarak bu kaotik dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Life is Strange’in Konusu Neydi?

Oyunu satın alıp almama noktasında yaşadığınız kararsızlığı yenebilmek için fazlasıyla önemli bir fırsat olan bu durumu değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece kurgusal Arcadia Bay kasabasının içerisinde yönettiğimiz Maxine Canfield isimli genç kızın dünyasına adım atma şansı yakalayabileceğiz.

Oynanışından tutunda grafik yapılarına kadar büyük bir Until Dawn etkisini hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Kelebek etkisini merkezine alan, her detayla etkileşimde olan oyun PC, Mac, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 için sunuluyor. Life in Strange ücretsiz içerik olarak ilk bölümünü geç kalmadan indirin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir