Life is Strange İçin Live Action Uyarlaması Yapılıyor

life is strange

Life is Strange oyunu oyun severlerin muhtemelen hayran kaldıkları senaryo geçişlerine ve hikâye derinliklerine sahiptir. Genel anlamda da hikâye ve senaryo bağdaştırmasını en iyi şekilde yansıtan oyunlar arasında gösterilmiştir. Her zaman bu başarısıyla anılacak olan oyunun ikinci serisinin çıkış yapıp yapmayacağına ilişkin merak duyguları da sürüp giderken Square Enix tarafından şaşırtıcı bir haber duyuruldu. Resmi olarak kesinleşmiş olan bu duyurunun Life is Strange Live Action serisi ile ilgili olduğunu da hatırlatalım. Square Enix bu seriyle hayranlarına müthiş bir izlenim keyfi yaşatacak gibi duruyor.

Bu proje için ortak çalışılacak ekipler arasında Legendary Digital Studios ve dj2 Entertainment gibi dev firmalar yer alıyor. Ancak ana sorumluların bile belli olduğunu düşünürsek çok beklemeyeceğimiz aşikâr. Legendary Digital Studios bünyesinde çalışan Greg Siegel ve Cory Lanier ikilisi projenin başında bulunup bize Live Action Life is Strange serisini sunacak olan ekipteler. Kaliteli bir işin çıkması muhtemel gözükürken şu sıralarda farklı noktalarda da oyuncularla arasını sıcak tutan Square Enix’ten bahsetmeden geçmeyelim. Zira Life is Strange oyunu oynamamış olanlara karşın müthiş bir kampanyaya imza atmış durumdalar.

Life is Strange İlk Bölümü Halen Daha Ücretsiz

Life is Strange ilk bölümü indirmek ücretsiz olduğu gibi tüm platformlar ile de uyumlu. Şuanda PC, Mac ya da konsol sahibiyseniz Life is Strange 1.bölümü ücretsiz indirmek mümkün. PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve bilgisayardan oyunun ilk bölümünü oynayarak aranızı ısıtabilirsiniz.

Senaryosundaki derinlik sarhoşluğuyla her an bir kelebek etkisine maruz kalacağınız harika bir oyunla iç içe olacaksınız. Özellikle de hikâye bazlı oyunları sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir yapım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir