LEGO 2015 Senesi için 5 Farklı Oyunla Geliyor

LEGO 2015 Senesi için 5 Farklı Oyunla Geliyor

Lego 2015 Yılı için Planladığı Oyunlar

Ünlü yapımcılar Warner Bros. ve TT Games tarafında efsane LEGO oyunları geliyor. O eski, çocukluğunuzun geçtiği zamanları özlediyseniz bu özleminiz artık sona erecek. Oyun konsollarında oynanacak bu oyunda aynı zamanda mobil olarak da oynanarak her dakika yanınızdan ayırmayacaksınız.

LEGO 2015 yılı için özellikle Jurassic Park ve Marvel’in Yenilmezler oyunu akıllı telefonlara ve konsollara geliyor. Lego her ne kadar çocuk oyunu gibi görünse de artık büyüklere de hitap ediyor. oyunu oynarken bırakmak istemiyorsunuz, öyle hemen sizi sıkmıyor, çok zor bir oynanışı da yok zaten. Özellikle mobil alanda olması isabet olmuş, artık millet bilgisayarlarını bir kenara bıraktı ve telefonlarla her şeyi yapıyor.

TT Games’ten gelen açıklama herkes heyecanlandıracak cinstendi, 2015 yılında Lego oyunlarını herkes konuşacak diyorlar. Şimdi sizlere hangi oyunlar gelecek kısa açıklamalar ile anlatmak istiyorum.

Lego, 90’lı yıllarda izlediğimiz Jurassic fark filminden yola çıkarak çeşitli versiyonlarda oyunu karşımıza çıkarmışlardı ve şimdi yine  Jurassic World versiyonu ile yine huzurlarımızda olacaklar. PC, Nintendo ve her türlü oyun konsolunda kolaylıkla oynanabilecek.

Sıradaki video oyunumuz ise hepinizi yakından ilgilendiriyor. Avengers yani Yenilmezler filmi izlemişsinizdir, Marvel kahramanlarının birçoğunu tek çatıda toplayan film artık oyun olarak karşımıza çıkacak.

Sıradaki oyun ise TV programından alıntı bir Ninja oyunu olacak.  Lego Ninjango oyunun 2015 Mart aylarında çıkması bekleniyor.

Lego Movie Video Game, mobil platformlarda oynanacak, Emmet karakterini yönlendireceksiniz ve Lord Business isimli düşmanla çatışmaya başlayacaksınız.

Batman serisinin 3 versiyonunu yani Beyond Gotham isimli oyunu Apple Store mağazasından indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir