Legend Online Yeni Sürümü Gökyüzü Çıktı

Ülkemizin en gözde oyunlarının başında gelen Legend Online kalitesini geçtiğimiz aylarda düzenlenen Gamex 2013’de “En İyi Web Tabanlı Oyun” ödülünü almasıyla bir kez daha tüm Türk oyun severlere kanıtlamıştı. Alınan bu ödül ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Legend Online yepyeni bir sürüm ile oyuncuların beğenisine sunuldu. Yeni sürüm Legend Online 2.1: Gökyüzü şimdiden pek çok oyuncunun sevgisini kazanmışa benziyor.

 

 

Yeni sürümde kahraman seviyesi 11 olduğunda Gökyüzü açılıyor. Oyuncular “Şehir” ve “Gökyüzü” arasında seçim yapabiliyorlar. Ayrıca 50. Seviyede açılan ve rüzgar, su, aydınlık olmak üzere 3 özelliğe sahip olan “Peri”ler oyunu oldukça eğlenceli hale getirmiş durumda. Yeni eklenen Peri Turnuvaları da var.

 
20. seviyede açılan yeni “Dönüş Sistemi” oyuncular için bir hayli kullanışlı olacağa benziyor. Bu sistemde bir gün önce Can Yararı almadığınızda, Dünya BOSS’a katılmadığınızda, Grup-Tek Kişilik Ek Sahneye katılmadığınızda, Yeraltı Labirenti, Ödüllendirme Görevi ve Deneme Kulesi gibi fonksiyonları yapmadığınızda ertesi gün Altın, Can, Ruh, EXP ve Madalya kaybınızı telafi edebileceksiniz.
Oyuna gelen yenilikler bunlarla sınırlı değil. VIP fonksiyonlarında ve oyundaki para biriminde de bir takım değişiklikler yapıldı. Pek çok oyuncuyu ilgilendirecek bir değişiklik de Dünya BOSS’da oldu. Dünya BOSS’da olan değişiklik Boss’ların değişmesini aklınıza getirmesin çünkü  Dünya BOSS’da olan tek değişiklik saatlerinde yapıldı.

Saatlerindeki değişiklik. Artık öğlen 11:00 ve akşam 21:35 olmak üzere günde 2 kez Dünya BOSS açılacak.

Yeni sürüm Gökyüzü ile oyundaki bazı aksaklıklar da (siyah ekran problemi gibi) çözüldü.

Oyundaki yenilikleri merak ediyorsanız buraya tıklayarak hemen oynayabilirsiniz.

Bizi takip ettiğiniz için sonsuz teşekkürü borçbilir takip etmeye devam etmenizide temenni ediyorum.

İyi Oyunlar,

VOLFREDİE

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir