Legend Online Benzeri Oyunlar – 2020 Legend Online Tarzı Oyunlar

Oyuncular için geliştirilen farklı kategori ve özelliklere sahip birçok oyun bulunuyor. Oyun oynadıkça sevilen ve herkes tarafından indirilen bu oyunlar oyunculara harika ve güzel vakit geçirmelerini sağlıyor. Özellikle online olarak oynama imkanı sunan oyunlar günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlandı.

legend online benzeri oyunlar
legend online benzeri oyunlar

Legend Online Tarzı Oyunlar Çok Tercih Ediliyor

Kısa sürede geniş kitleye ulaşan Legend Online alternatifi oyunlar en çok indirilen oyunlar arsında yerini alırken siz de birbirinden farklı ve eğlenceli bu oyunları severek oynayabilirsiniz. Oynarken hem sohbet edebilir hem de oyunu kusursuz bir şekilde oynayarak arkadaşlarınızdan ve rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Legend Online gibi oyunlar oyunda var olmayan karakteri kendiniz tasarlayarak geliştirme imkânı sunuyor. Hayali karakterler üzerinde kendinizi geliştirerek düşman karakterleri öldürerek devam edersiniz. Bölüm ilerledikçe özel güçler alarak oyunda daha da güçlü olmanız sağlanır. Tam da bu özelliği ile Legend Online tarzı oyunlar oyuncuların ilgisini çekmekte ve severek tercih edilerek oynanmaktadır.

Siz de Legend Online benzeri oyunlar arıyor ve keyifli vakit geçireceğiniz bu oyunları tercih ediyorsanız, altta sizin için listelemiş olduğumuz oyun seçeneklerine göz atabilirsiniz. Her biri on binlerce oyun sever tarafından tercih edilen adından söz ettiren bu oyunlar arasından siz de dilediğinizi tercih ederek güzel ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kaliteli ve yüksek grafik özellikleri ile ön plana çıkan bu oyunları inceleyerek siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Legend Online Tarzı Oyunlar 2020

1- League Of Angels – Heaven’s Fury

Listemizin ilk sırasını şüphesiz bizim de severek oynadığımız LOA 4 alıyor. Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

2- Metin 2

2003 yılında ilk olarak Kore ve Çin tarafından piyasaya sürülen video oyunu Metin 2, MMORPG yapısındadır. Yani devasa nitelikte çoklu oyuncu ile oynanabilen, çevrimiçi oynanan ve online olan bir rol yapma oyunudur. Oyun, üç büyük imparatorluktan bahseden ve bu üç imparatorun hayatını, yaşadıklarını ve savaşını ele alan bir oyundur.

metin2 kayıt

 Legend Online hakkında bilgi;

Legend Online 2 oyunu ülkemizde büyük bir yankıya sebep olan Legend Online oyununun devam sürümü olarak çıkarılmıştır. Oasis Games tarafından geliştirilen ve şimdiye kadar çıkarılmış olan en iyi RPG oyunlarından birisi olarak görülen online oyun tamamen tarayıcı üzerinden oynanıyor. Günümüzde browser tabanlı oyunlar arasında çok yaygın olan savaş türünü kapsayan oyunun geliştirilme işlemleri ise halen daha devam etmektedir. Her gelen güncellemeyle daha aktif bir oyun deneyimi sunduğunu belirtmek gerekiyor.

Legend Online 2 oyunu ile benzersiz ve büyüleyici bir atmosfere giriş yaparken oyunun sizi tehlikeli bir savaşın içine sürükleyeceğini unutmayın. Oyunda seçeceğiniz karakterinizi benzersiz geliştirme ölçütleriyle çok daha etkin bir hale getirirken düşmanlarınıza korku salacağınızı biliyorsunuz. O halde bu fantastik dünyada daha iyi olabilmek ve çok daha güçlü bir oyuncu olduğunuz göstermek için elinizi çabuk tutun. Zira bu karanlık dünyada sizin ışığınıza ihtiyaç duyuluyor. Azılı düşmanlar her geçen gün daha da güçlenerek bu korku dolu dünyayı kötü emellerine alet ediyor.

Legend Online 2 Nasıl Oynanır?

Legend Online 2 indirme işlemi yapmadan tamamen tarayıcı üzerinden oynanabilen bir RPG oyunudur. Birbirinden farklı animasyonlara sahip olmasının yanı sıra grafik kalitesi olarak üst düzey denilebilir. RPG içerikleriyle size benzersiz bir tat sunmasının ötesinde çok sayıda farklı oyuncuyla aynı anda oynadığınız için aksiyon ve maceraya doymanızı sağlayacaktır. Özellikle seçeceğiniz karakterlerin kendilerine has özelliklerine göre geliştirme ayrıntıları size muazzam bir oyun deneyimi yaşatabilir.

Legend Online 2 sayesinde savaşçı, okçu ya da büyücü gibi farklı karakter sınıflarını kendi stratejinizi doğrultusunda özelleştirerek ölümsüz birer savaşçı yapabiliyorsunuz. Korkusuz, macera tutkunu ve cesur bir savaşçı olup tüm düşmanlarınıza kendinizi kanıtlayın. Birliğinizi kurun ve en ileriye doğru yürüyerek tüm Legend Online 2 dünyasına kendinizi kanıtlama fırsatını kaçırmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir