League of Legends PBE Güncellemesinde Neler Var

league-of-legends-pbe-guncellemesi

LoL PBE Güncellemesi Hakkın Ayrıntılı Bilgi

Geçtiğimiz 2 gün önce League of Legends’ın en değerli sunucularından olan PBE’de bir takım yenilikler yapılarak şikayet edilen sorunlar çözülmeye çalışılmış. Özellikle Zilean’de yapılan farklılıklar herkes tarafından konuşulacak gibi görünüyor.

Zilean mesafesi çok yüksek olduğu düşünülmüş, 600 olan mesafe artık 550 olacak. Minimum zır 17 birimde +2 artırılarak biraz daha dayanıklı hale getirilmiş. Zilean Q Kabiliyeti artık eskisi gibi olmayacak, Zigs ve Corki’dekiler gibi olacak. Fırlatılan saatli bombalar düşmanın üstüne takılacak, benzer bir bomba aynı kişiye gelirse belirli bir süre rakip sendelemeye başlayacak. Bombaların verdiği hasar oranında biraz indirime gidilmiş, aynı şekilde manalarda da benzer oranda düşürülmeye gidilmiş.

PBE güncellemesi ile birlikte seviyelerin hepsi 80 civarındaydı bu oran 50-70 arasında değişiklik gösterdi. Bekleme zamanlarında ise 15 olan oran +5 olarak artırıldı. Zamanı bükme mesafesi 700’den tam 150 düşürüldü.

Zaman kaymasında bekleme zamanların bütün level’de 3 dakikadan 1-2 dakika arasında değişti. Yeniden oluşma süresi ise 7 saniyeden -2 saniye azaltıldı.

LoL’daki Yeni Sona’da da değişiklikler yapıldı. Manaların kendini doldurma süreleri 10 saniye 3.2 iken artık 3.6 oldu. Her saniye yenilenen mana ise 13 saniyeden 5 saniye azaltılarak 8’e düşürüldü. 497 olan can miktarı 15 oranında düşürüldü. Tekrar yenileme ise 70 sayısından +7 yükseltildi. Hareket hızları ise 330’dan -5 azaltıldı. Verilen minimum hasar oranı ise 52’den 50’ye indi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir