League of Legends İyi Oyunculara Ödül Verecek

League of Legends İyi Oyunculara Ödül Verecek

LOL’da Ödül Kazanmaya Ne Dersiniz?

League of Legends, ilk olarak 6 sene önce karşımıza çıkmıştı. O günden bugün çığ gibi büyüyen oyun özellikle ülkemizde büyük beğeni toplamıştı. LOL gibi bir oyun bu kadar çok kişiyi içerisinde barındırınca kötü niyetli, kişiliksiz oyuncular da karşımıza çıkabiliyor. Bu tür oyuncuların var oluşunu engellemek ve oyunu eski elit haline getirmek için Tribunal yani yargılama gibi bir sistem getirilmişti. Anlaşılan bu taktik pek işe yaramadı ve Riot Games farklı bir yol izlemeye karar verdi.

League of Legends oyununda ödül almak istemez misiniz? Sadece iyi bir insan ve oyuncu olarak bu ilginç hediyelerin sahibi olabilirsiniz, gelin şimdi konuyu ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

LOL yapımcıların gizemli ödül olarak adlandırdıkları bu hediyeyi kazanmak için centilmen olmanız yeterlidir. Peki, LOL bizim centilmen olduğumuzu nasıl anlayacak? Öncelikle geçtiğimiz sene oyunda sohbet ederken ceza almamış olmanız gerekiyor. Ayrıca, kurar ihlali nedeni ile bir süre uzaklaştırma da almamalısınız. Zaten kalıcı süre ceza alanlar oyuna giriş yapamıyor. İşte, bu özellikleri taşıyan bütün League of Legends oyuncuları gizemli hediyenin sahibi olabilecekler.

Tabi, League of Legends gizemli ödülü için bunlar yeterli değil, seviye 5 olmanızın yanı sıra elinizde bulunmaya 10 tür kıyafet olması gerekiyor. hediyeler içerisinde kostümlerin de olduğu gerçeği buradaki kuraldan anlaşılıyor. Oyundaki itemler çok değerli, bu yüzden yeni kural sayesinde birçok kişi kötü sözcükler kullanmaktan vazgeçebilir.

LOL severler için iyi haberlerimiz gelmeye devam edecek, güncel LOL haberlerini sitemizden sürekli takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir