League Of Legends, Drop Hack Kurtulma Yolları

 League Of Legends Drop Hack Kurtulma Yolları

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından League Of Legends bir süredir Drop Hack ile gündeme geliyor. LoL drop hack nedir, drop hackten nasıl korunulur hepsini adım adım inceleyeceğimiz bu konuda her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Öncelikle League Of Legends oynarken drop hack saldırısının sizinle bir ilgisi olmadığının altını çizmekte fayda var.

Drop hack denilen hadise League Of Legends oyuncularına değil bizzat oyuna yapılan bir saldırı. Yapılmasındaki amaç temel anlamda kaybedilen oyunu düşürmektir. DDOS saldırısıyla Riot Games sunucularına saldırılar düzenlenerek bir maçta savaşan tüm oyuncuların oyundan düşmesi sağlanır. Böylece önde olan takım ödülü kazanamaz, kaybeden takım ise hiçbir şey kaybetmez. LoL Drop Hack nasıl engellenir diye sorarsanız kısmi olarak bunu başarmanın birkaç yolu var.

Burada altın nokta saldırının size değil oyunun sunucularına yapılıyor olmasıdır. Dolayısıyla tamamen engel olabilme şansınız yok. Sadece bazı taktiklerle oyundan düşmemeye çalışarak bu hile hükmünü bozabilirsiniz. League Of Legends oynarken drop hack yapıldığını fark ettiğiniz anda temkinli olmanızda fayda var. Bunu oyunun takılmasından, oyunda herkesin donmasından, lag durumundan anlamanız mümkün. Bu noktada bilgisayarın başından kalkmak ya da oyunu bırakarak tekrar akıcı olmasını beklemek yerine yapılması gerekenler var.

Eğer drop hack anında LoL oynarken sürekli hareket ederseniz, mini haritadan kameranın açısını siz görmeseniz dahi aktif olarak değiştirirseniz oyundan düşmeyebilirsiniz. Bu anlamda takım arkadaşlarınızla organize hareket ederek bu saldırıyı manipüle etmeniz mümkün. Lig, takım ve oyuncu bilgilerini güncel olarak takip edebileceğiniz LoLKing gibi sitelerden takım halinde organize olarak bu şekilde oyunda kalmayı denemelisiniz. Genelde kaybeden takım tarafından yapılan drop hack sayesinde LoL oyuncuları oyundan soğuma noktasına geldi. Buna Riot Games bir çare bulana kadar League Of Legends oyuncularının drop hack korunma yolu bu şekildedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir