League of Angels

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

League of Angels

League of Angels oyunu R2 Games bünyesinde geliştirilerek oyuncularla buluşuyor. Zorluk derecesi orta düzeyde olmasına karşın yüksek oynanabilirlik detaylarıyla oyunculara muazzam bir oyun deneyimi vadediyor. Tarayıcı tabanlı olmasına karşın yüksek grafiklerle adından söz ettirmeyi başaran savaş ve strateji oyununda en iyi olan kazanıyor.

Eğer stratejik zekânızın diğer oyunculara karşı daha üstün olduğunu düşünüyorsanız oyunda yapacağınız savaş taktikleri sizi herkesin üzerine çıkarabilir. Oyunu tarayıcıdan oynayabildiğiniz gibi Facebook üzerinden de oynayabilirsiniz. Belki de eksiklik olarak tek detay Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Geriye kalan her şey bir MMORPG oyununda olması gerekenlerle eş değerdir. Aksiyonun, maceranın, savaşın ve kazanma arzusunun hiç bitmediği bir oyun arıyorsanız League of Angels oyunu hakkında biraz daha detaya göz atmanızda fayda var.

Oyun içerisinde sizlere sunulan iki farklı karakter seçeneği bulunuyor. Bunların ilki Warrior yani savaşçı diğeri ise Mage yani büyücüdür. Bu iki karakter sınıfına karşın yükselen seviyenizle beraber kullanabileceğiniz zengin bir hero yani kahraman yelpazesine sahip olacaksınız. Seçtiğiniz kahramanlarla çok daha üstün bir savaş deneyimi ise sizi bekliyor. Grafikleri, savaş animasyonları ve skill görselleriyle sizi büyülemeye hazırlanan League of Angels incelemesi sonrasında oyuna kayıt olarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Hiçbir dosya indirmenize gerek olmadan oynayabileceğiniz bu muazzam aksiyon oyununda ihtiyacınız olacak tek şey Mouse diyebiliriz. Rakiplerinize karşı üstünlük kurarken isterseniz günlük görevlerinizi yaparak ya da özel görevleri seçerek seviyenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Böylelikle düşmanlarınıza ve yaratıklara karşı çok daha korkunç bir koz olarak elinizi güçlendirebilmeniz mümkündür. League of Angels aksiyon oyunu sayesinde maceranın hiç bitmeyeceği fantastik bir dünyaya adım atacaksınız. Üstelik bunu yaparken site üzerinden kayıt ol demek dışında hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

2 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir