Layers of Fear: Inheritance Çıkış Fragmanı Ürkütücü Gözüküyor

layers of fear; inheritance

Layers of Fear oyunu hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz senelerin korku oyunları arasında ciddi bir noktaya erişmeyi başarmıştı. Özellikle psikolojik rahatsızlıklar ve ruhsal bozukluklarla dolu bir ressamı yönetme fikri hikâye açısından hepimizin ilgisini çekmeyi başarmıştı.Bu harika hikâye ve kurguyla geride bıraktığımız oyunu düşününce tabi ki devam ettirilebilirliği de bir o kadar yüksek gözüküyordu. Layers of Fear: Inheritance oyunu ise tam anlamıyla beklediğimiz haberdi. İlk olarak hatırlayacağınız üzere 2016 yılının başlarında karşımıza çıkmıştı. Duyurusu ilk defa RTX 2016 fuarında yapılan oyunun birçok noktası tamamlanmış gibiydi. En azından oyuncular olarak gördüğümüz manzara bize bunu ifade ediyordu.

Tam tersi oldu ve oyunun geliştirme işlemlerinin halen daha devam ettiğini gördük. Bloober Team bize oldukça geniş bir oyun içeriği sunmayı hedefliyor gibi gözüküyor. Tabi bu esnada birde oyunun hikâyesi merak ediliyordu. Görünen o ki Layers of Fear: Inheritance oyun konusu olarak bir öncekinin devamı niteliğinde. Hatta hikâyenin de büyük kısmının birbiriyle bağlantılı olduğunu söylemeden geçmeyelim. Bu kez yöneteceğimiz karakter ruh hastalıkları ile muzdarip ressamın kızı olacak. Kızının yaşadıkları, geçmişi, içerisinde bulunduğu çözülemeyen gizemler ve problemlerle dolu hayatına dışarıdan bir dokunuş sergileyeceğiz. Yayınlanan Layers of Fear: Inheritance fragmanı ise gerçekten ürkütücü öğeler barındırıyor.

Layers of Fear: Inheritance Ne Zaman Çıkacak?

Layers of Fear: Inheritance çıkış tarihi uzun süredir netleşmiş durumda. Önümüzdeki günlerde 2 Ağustos 2016 itibariyle bizlerle buluşmuş olacak. Salı gününden itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak olan oyun bize korkunun en soyut halini gösterecek.

Layers of Fear: Inheritance çıkış fragmanı birçok roman, resim ve bu gibi materyallerin, çocuk oyunlarının ve muhtemelen ressamın kızının çocukluğundan kalma korkularını kapsayan geniş bir içerik sunuyor. Gerçekten etkileyici bir video olan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir