Land of Chaos Karakterler ve Özellikleri

Land of Chaos bir diğer adı ile LOCO oyunu, MMOFPS, MMORTS ve MMOTPS oyunlarının birleşiminden oluşan 3D bir oyundur. DOTA ve Savage gibi online oyunları sevenler için iyi bir tercih olacaktır.

Bu online oyunda MMORPG oyunlarındaki gibi mob, görev, skill gibi özelliklerin yanı sıra tek başına oynamadığınız için strateji de içerir. Hero isimli karakterlinizden 3 tane seçerek savaşa katılıyorsunuz, bu seçilen 3 kahramanın da kendine has özellikleri bulunuyor. Tabi, bu 3 Hero’dan sadece 1 tanesini seçerek savaşa dahil oluyorsunuz, karakteriniz başarısız olursa oyuna diğerini dahil ediyorsunuz. Land of Chaos oyunundaki seviyeniz, rütbeniz ne kadar artarsa o kadar Hero sahibi oluyorsunuz ama oyuna girmeden önce sadece 3 tanesini seçebiliyorsunuz.

LOCO oyununda savaşlar kazandıkça rütbeniz artacak ve daha çok skill ve item sahibi olabileceksiniz. Level atlamak için Hero’larınız ile savaşmanız gerekiyor, savaşlarda 20. Levele kadar yükselebilirsiniz. Birkaç yaratık keserek kolayca level atlayabilirsiniz, fakat unutmayınız ki her savaşta level sıfırlanır ve baştan yükseltmeye çalışırsınız. Bir karakterinizin leveli kaç ise diğerleri de aynı olur. Her level yükseldikçe yeni özelliklere sahip olup daha da güçlenirsiniz.

Land of Chaos Karakterler

Land of Chaos karakterler yönünden zengin, 12 farklı Hero bulunuyor ve her biri süper skill ve özelliklere sahip. Oynaması gerçekten zevkli bu oyunda Very Mary Bell karakteri oturduğu yerden kendisini kopyalayarak düşmanların üstüne yollar ve rakip hangisinin gerçek olduğunu anlayamaz bile. Marina The Golden karakteri ise hiç beklenmedik anda tonlarca ağırlığa sahip bir paketin kafanıza düşmesini sağlayabilir. Sadece bu ikisini anlatmak bile oyunun ne kadar güzel olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Land of Chaos oyununda ilk olarak bir karakter seçiyorsunuz ve bu sizin esas karakteriniz oluyor. Karakteri seçtikten sonra değiştirme veya silme gibi şansınız bulunmuyor, bu yüzden kendinize uygun karakterden emin olduktan sonra seçiminizi yapmalısınız. Bu kahramanların çok güçlü yönleri olduğu gibi zayıf noktalarının da olduğunu hesap etmeyi unutmayınız.

Land of Chaos Karakterlerinin Özellikleri

Octavian: Bir elinde kılıç, bir elinde kalkan savaşa bildiği gibi her iki eline kılıç alarak sadece saldırı amaçlayabilir. Tank olarak adlandırılan defansı kuvvetli karakterlerden biridir.

Very Mary Bell: Yukarıda bahsettiğimiz ilginç skilleri bulunan karakter Assassin olarak bilinmektedir.

Kilmor: İri cüsseli bu karakter yumruklarını kullanarak rakiplerini alt üst eder. Warrior olarak da biliniyor.

Nosferatu: Paladin olarak da tanımlanan bu karakter iki elinde kılıç kullanabildiği gibi büyü yapma özelliklerine de sahiptir.

Fox Lady: Tilkiye benzeyen bu karakter pençeleri ile saldırarak rakiplerine korku salmaya çalışır.

Randy Rozz: Uzak mesafeden etkili silah ve tüfek kullanan karakterdir.

Land of Chaos ayrıca üstün kalitede ses ve görüntü efektine sahiptir, oyundaki müzikleri dinledikten sonra bir daha dinlemek isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir