Kung Fu Panda Oyunu için Hazır Olun!

Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legacy

O koca bünyesi ile kung fu öğrenmiş bir pandanın animasyon filmini birçok kişi izlemiştir. Şimdi de bu dövüş sanatları ile ilgilenmek zorunda kalan panda ve arkadaşlarının bütün olayları oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Kung Fu panda Po, filmdeki gibi yeteneklere sahip, hatta iş oyun olunca hayal gücü biraz daha artmış ve filmde olmayan özel dövüş sahneleri de eklenmiş. PC ve oyun konsollarında oynanabilecek Kung Fu Panda, farklı yetenekleri ile hepinizi şaşırtacak.

Oyunda tek bir karaktere bağlı kalmak zorunda olmayacaksınız. Multiplayer da oynanabilen oyunda, filmdeki 20 karakter ile sıkılmanıza fırsat bile kalmayacak. Little Orbit yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, Dreamwork Animation ortaklığı ile ortaya çıkacak bu oyun, özellikle çoklu şekilde oynanan dövüş oyunlarını sevenleri oldukça tatmin edecek gibi görünüyor.

Kung Fu Panda, Showdown of Legendary Legacy ismi ile animasyon filmindeki karakterleri ile oynanacak, sonraki aşamada ise filmin diğer serisindeki karakterler de, gelecek olan güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek. Böylece karakter sayısı artacak ve oyun tek düzelikten çıkarak daha keyifli bir hale gelecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir