Kristal Kanatlar Online ve Sınıfları

kristal-kanatlar-online-ve-siniflar

Kristal Kanatlar İnceleme

Aslında bu Kristal Kanatlar oyununu hepiniz biliyorsunuzdur, orijinal adı Crystal Saga Online’dır. Browser üzerinden oynanan bu online oyun, 4 sene önce yılın en iyi web tabanlı oyunlarından biri seçilmişti. 3 boyutlu olmasa da 2,5 boyuta sahip oyun anime kahramanları ile herkesin beğenesini toplamayı başarmıştı.

Crystal Saga oyunu İngilizce kaynaklı olduğu için Türkiye’de oynamak zordu, özellikle zor görevleri tam anlamı ile çeviremeyince üstesinden gelmekte o kadar zor oluyordu. Yoğun ilgi gelince yapımcılar tarafından tamamen Türkçe olarak Kristal Kanatlar ismini alıp Türk oyun severleri oldukça memnun etti.

Kristal Kanatlar, web tabanlı bir oyun ama MMORPG oyunlarının birçok özelliklerini içinde bulunduruyor. Vazgeçilmez PVP, PVE dövüşlerinin yanı sıra, kendi hayvanınızı geliştirerek daha güçlü olabilirsiniz. Zorlu zindanlarda büyük yaratıkları kesmek istiyorsanız hemen işe koyulun.

Bu tür online oyunlarda, birçok kişi otomatik bot koyarak seviyesini yükseltiyor, Kristal Kanatlar oyunu sizlere kendi içinden bot sunuyor, siz de dışarıdaki işlerinizi hallederken o canavarları keserek seviyesini yükseltmeye devam ediyor. Böylece haksız rekabetin de önüne geçilmiş olunuyor.

Kristal Kanatlar Online Sınıfları

Mage: Oyunların vazgeçilmezi sihirbaz, ateşin yanıcı gücünü, buzun dondurucu etkisini öyle sert kullanır ki, rakibe darbe vurduğu zaman ağır yara aldırır. Kendi savunması da bundan dolayı zayıftır.

Rogue: Kristal Kanatlar oyunun en tehlikeli ve kurnaz sınıfıdır. Görünmezlik özelliği sayesinde rakibini fark ettirmeden öldürebilir.

Priest: Savaş sevmiyorsanız bu sınıf tam sizlik, takım arkadaşlarınız ağır yaralar aldığında onlara güç verebilirsiniz. Tabi, rahipler de kendini korumak için zehirleme gibi teknikleri bulunmaktadır.

Knight: Bu asil sınıf savunma yönünden çok kuvvetlidir, öyle her rakip bu sınıfı kolay kolay öldüremez.

Ranger: Büyücüler uzaktan sizleri yok ediyorsa okçu ile onları uzaktan avlayabilirsiniz.

Siz de Kristal Kanatlar oyununu indirmeden oynamaya başlayın, MMORPG anime oyununun tadını çıkarın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir