Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AncientMyko
#1
Merhaba Sevgili Oyuncular, AncientMyko Türk & Peru ortaklı bir sunucudur. Amacımız GlobalMyko Hizmeti vermektir. Sunucumuz herkese hitap etmektedir. AncientMyko Köklü ve Kaliteli bir Pvp Serverdir. Türk- Peru Ortaklığımız yaklaşık 1 senedir sürmektedir.Birlikte 3. serverimizi sizlere sunuyoruz !

AncientMyko 'DEİMOS' Sunucusu Official = 8 Nisan 2022 Cuma 22.00 Gmt-3

ÖN KAYIT HEDİYESİ = Sunucumuza Erken Kayıt Yapan Oyunculara Açılış Günü Cep Telefonlarına Exp Premium & Genie Kodu göndereceğiz, Bu Yüzden Web Sitemizden Erkenden Kayıt Olmayı Sakın Unutmayınız.
❗ LeveL Cap ?
1 LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 65 LeveL sondur. (Exp Orta düzeydedir.68-70-72 cap lar gelicektir.)

❗ Genie Hakkında detaylar ?
Genie ürünü PUS ta satılmaktadır , 1 paket 15 günlüktür. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon zonesinde çalışmaz.

❗ Auto Loot detaylar ?
Bu ürünler tüm premiumlarda aktif olarak çalışır , premiumsuz kullanılmaz.Moradon harici Tüm zonelerde çalışmaktadır.

❗ Master ve +70 Skilleri hakkında
Master ve +70 skiller manuel acılmaktadır.Detaylı konular REHBER bölümünde mevcuttur.

❗ Para ve item nasıl kasarım ?
Para ve item kasmak sunucumuzda zordur , bunlar hakkında detaylı bilgiler REHBER bölümünde mevcuttur.

❗ Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?
Sunucu açılışdan itibaren oyuncular arası ticaret serbesttir , kısıtlama yoktur.
Bu işlemler için lütfen forumu kullanınız , oyun içi bu tarz chat işgalleri veya oyuncuları bile bile rahatsız etmek örnek pm atıp sel gb sel gb gibi terimler yazmak ban sebebidir.GB Kur fiyatı forumdan PAZAR ALANI bölümünden açıklanmaktadır,lütfen takip ediniz.
Sunucumuzda izin verilen satişlar;
Gold Bar ve Item ticaretidir.

❗ Monster Stone aktif mi ?
Monster stone ilk günden itibaren aktifdir , (OLD taki drop yoktur.) Master malzemeleri ve coin elde edebilirsiniz. Monster stone hakkında detaylı bilgiler için tıklayip inceleyiniz.

❗ Baslangıc itemleri nasıl ?
Baslangıc itemleri myko  stildir ,Detaylar icin tıklayınız..

❗ Full PUS ürünlerimizi karşılayacak hazır bir paketiniz varmıdır ?
Starter Pack adıyla ürünümüz aktifdir,Full PUS masrafınızı uygun fiyata karşılamaktadir. Detaylar için tıklayınız..

❗ TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?
Evet TL ödüllü turnuvalarımız olacaktır , 1vs1 , 8vs8 gibi extra olarak np sıralamasıda da ödül mevcuttur.

❗ Hileler icin cözümünüz nedir ?
MykoSoft acs ekibi olarak alt yapımıza gerekli hile kontrolleri mevcuttur , hile programları yapmaya çalışan şahıslar ise loglarımıza düşmektedir, herhangi bir kurcalamada anti sistemine yakalanıp ban yersiniz , kısaca oto ban diyebiliriz.

❗ Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?
Evet aktif +60 olduğunuzda 1 adet yere vurma açılmaktadır. Materyal gerekmez. Oto açılır. (Masterinizin olması gereklidir.)

❗ Monster - boss respawn saatleri neler ?
Bu konuda Tüm detayaları buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

❗ Opal - Sapphire - Crystal Dropları ?
Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %10 dur.

❗ Upgrade Oranları ve Limitleri ?
Upgrade Oranlarını lütfen detaylı inceleyiniz.. Upgrade oranlarını öğrenmek için buraya tıklayınız..
(+7 high item , +1 Takı upgrade limitlerimiz ilk etapda sondur.1 ay sonra +8 item upgrade açılmaktadır.)

❗ KC Pazar Aktif mi ?
Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..

❗ Slotlara mob çekmenin önlemi var mı ?
LFC-EMC bölgelerinde AFK farm yaparken slotlara mob çekmek can sıkıcı bir durum haline gelmiştir, Örneğin Uruk blade slotunda farm yapıyorsunuz. Karşıdan farklı bir kullanıcı slota stone golem çekti , Stone golem slota girmeden 1 metre önce otomatik ölmektedir ve karekteriniz zarar görmemektedir..

❗ Boss Süreleri veya yerleri random mudur ?
Tüm boss süreleri randomdur detaylı konu rehber bölümünde mevcuttur, aynı şekilde kordinatlarıda randomdur.. Tüm boss ve chaos stoneler 4 farklı kordinat da bulunmaktadır ve kesildikten sonra respawn süresi gelince bu 4 farklı bölgeden 1 in de doğmaktadır. Detaylar için buraya tıklayınız.

❗ Cz townda gatelere Bowl input eklenmiştir , bu nedir ?
Cz townda gatelerde bulunan bowl input sizi 1.000.000m coin karşılığında cz bowl girişine ışınlanmanızı sağlamaktadır, paranın akışını arttırmak ve czyi daha da hareketli olması sağlamak için bu eklenti sistemimize uyarlanmıştır. (Bu işlemi yaparken partyde iseniz party bozulmaz..)

❗ Chaos Stone Süre ve içerisindeki boss dropları neler ?
Chaos stone cz bölgesinde doğmaktadır , respawn süresi 45 dk -90 dk arasıdır. ,süresi dolduğunda bowl bölgesinde 4 farklı yerin birsinde doğmaktadır.
İçerisindeki bosslardan %20-25 oran ile master ve skill malzemeleri , %20-30 oran ile her joba göre Chitin Shell armorlar ve high item atmaktadır.

❗ Yeni eklenen BOSS Stone nedir ?
BOSS stone emc ve lfcye özel bir boss ağacıdır , kesildiğinde 1 adet random boss atmaktadır. Detaylar için buraya tıklayınız.

❗ Flash sistemi aktif midir ?
Evet , Beginners store npc sinden alınmaktadır. (DC-EXP-WAR) Maximum 10 adet basılabilir. 180 dk flashların kullanım süresi vardır. Extra olarak relog attığınızda veya dc yediğinizde flash silinmemektedir kalan süreden devam etmektedir.

❗ Macro tarzı programlar ile farm yapabilirmiyiz ?
Bu tarz programların slotlarda kullanımı yasaktır,Kullanan oyuncular 3-7 gün arası süreli ban uygulanmaktadır. (Sadece exp slotlarında serbesttir.)

❗ Sınırsız Pot varmıdır ?
360 HP , 480 MP Potlar farm yapan ve exp kasan oyuncuları düşündüğümüz için sınırsız yapılmıştır.

❗ LeveL Cap ve Haftalık NP Ödülleri Nasıl olacaktır?
Ödül Sistemi hakkında detaylı konu Forum/ duyurular bölümünde yayınlanmaktadır.

❗ Sunucuda Para Zormu ve ilk Günler Avantajımız Varmı ?
Evet,para zor. Zor olduğu için de sunucuda ilk 2 gün Teleport ve Skill-Stat Sıfırlama işlemlerinde ücret alınmayacaktır.

❗ Beta Server Var mıdır ?
Hayır Beta Sunucu Yoktur.
Ara
Cevapla
#2
Thumbs Up 
Sunucunun sistemleri diğer sunuculara göre daha gelişmiş ve geliştirilmiş. Geliştirilmeye de devam ediliyor gün geçtikçe daha iyiye gidiyor. Şuanlık gayet keyif verici. Ufak tefek buglar var ama onların da sunucu yeni olmasına veriyorum büyük bir sıkıntı olarak görmüyorum. Tavsiye ederim. Cool
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi