Knights Of The Fallen Empire Geliyor

 Knights Of The Fallen Empire

Knights Of The Fallen Empire oyunu son dönemlere damga vuracak bir yapım gibi duruyor. Çünkü sinematik senaryosuyla son derece efsanevi bir kurguya sahip olduğunu söylemeliyim. Oyun içinde verdiğiniz her kararın galaksinin şekillenmesini doğrudan etkileyerek kırılmalara sebep olabileceğini bilmelisiniz. Yıllar önce yaşanan galaktik savaşta Galaktik Cumhuriyet ve Sith İmparatorluğu biliniyordu. Ancak üçüncü bir tür ortaya çıkarak her şeyi değiştirmek isteyince işler fazlasıyla karıştı.

Şimdi ise Galaktik Cumhuriyetiniz tehdit altında ve sizin kararlarınız bu noktada tüm galaksinin kaderini belirleyecek. Tam tamına dokuz bölümden oluşan Knights Of The Fallen Empire oyununda tüm kırılmalar sizin kararlarınıza bağlı olacak. Eğer galaksiye hükmetmek istiyorsanız diplomasiye odaklanarak dostlarınızı ve düşmanlarınızı en baştan belirlemeniz gerekecek. Eski düşmanlarınız ya da dostlarınızı tamamen unutun. Oyunun akışında tüm dengeleri değiştirerek imparatorluğunuzu ayakta tutmaya çalışın.

Star Wars hikayesinin devamı niteliğinde olan Knights Of The Fallen Empire efsanevi kurgusuyla bir oyun oynadığınızı unutacak. Kalitesi bu ölçütü çok rahat kaldıracak düzeyde olan oyun şöyle sonuçlarla sizi baş başa bırakıyor.

  • Oyuna 60.seviyede bir yabancı olarak başlıyorsunuz. Bu noktada imparatorluğunuz için savaşmak sizin askeri bir vazifeniz.
  • Kendinize has bir Star Wars senaryosunun içinde kendinize ait kararlarla bir galaksiye hükmedeceksiniz. Unutmamanız gereken tek şey kararlarınızın her noktada etkili olacağı.
  • Yaşayacağınız tüm galibiyetler ya da mağlubiyetler, alacağınız tüm hasarlar ve ele geçireceğiniz tüm ganimetler sizin elinizde. Sizin emirlerinize göre şekillenen bir galaksi.
  • Tam sekiz karaktere sahip olan oyunda kişisel gelişim en üst noktada tutulmuş. Kendinizi orijinal bir Star Wars hikayesinin ortasında bularak oyunu unutacağınız efsanevi bir karakter sistemi.
  • Yeni insanlarla tanışın ve ittifaklar oluşturarak galaksiye birlikte hükmedin.
  • Oyunun ilk çıkacak sürümü sadece başlangıç. Star Wars hikayesi güncellenerek yeni sürümlerle devam edecek. Yani sizi bitmeyen galaktik bir savaş bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir