Knight Online’a Yeni Anti Hack Programı

Efsane MMO oyunu Knight Online’ın yeni yöneticileri son zamanlarda oyuna art arda birçok yenilik getirmişti. Tüm bunlarla birlikte oyunun tadını kaçıran üçüncü parti programlarıyla da sürekli mücadele halinde olan Knight Online yönetimi, her defasında yeni bir sürümle karşımıza çıkan üçüncü parti yazılımlarıyla olan mücadelesinde yılmadı.

Geçtiğimiz yıllarda üçüncü parti yazılımlarıyla mücadelesinde Hack Shield’tan yardım almaya karar veren Knight Online yöneticileri Hack Shield’ın yeterli çözümü üretememesi sonucunda oyunun farklı bir yazılımla korunacağını ifade etmişti.

XignCode adındaki yeni Anti Hack yazılımının Knight Online EU sunucuları için çalışmaları sürerken, çok kısa bir süre sonra Knight Online World için de aynı sisteme geçileceği yöneticiler tarafından oyunculara duyuruldu.

Ayrıca biz bu yazıyı sizler için hazırlarken bir son dakika gelişmesi olarak Knight Online ekibinden yeni bir etkinlik daha duyuruldu. Kısa zaman sonra yapılması planlanan Knight Online turnuvalarında ödüllerden birisi olarak dağıtılacak olan tişörtlerin de Knight Online oyuncuları tarafından yapılan tasarımlar arasından özel bir etkinlikle seçilecek olması oyuncuların yeteneğini gösterecek. 19 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında Knight Online temalı tişörtleri tasarlayıp Knight Online yöneticilerine gönderenler eğer seçilirlerse çok özel hediyelere sahip olabilecekler.

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir