Knight Age Yılbaşı Etkinlikleri

Joymax, Knight Age  yılbaşı satışı etkinliğini duyurdu. Yeni gelecek yılbaşı güncellemesiyle birlikte birbirinden farklı beş etkinlik ve  yılbaşı satışı devreye girecek.Şimdi alişveriş zamanı birbirinden farklı birçok eşya %70 ‘ e varan indirimlerle markette.

Şimdi Katıl ve Mashimaro Senin Olsun

Bu ayın en önemli güncellemelerinden biri olan, dünyaca tanınmış şişko beyaz tavşan Mashimaro’nun oyuna gelişi oldu. Şimdi tüm yeni katılan ve eski oyuncular, bu Pupa’yı Knight Age’in Facebook sayfasında bir video paylaşarak sahip olabilecekler.

 

Beni İçeri Al

Yeni eklenen Pupa Koleksiyon sistemi ile Pupa’nız sadece sizi takip etmiyor, aynı zamanda onlara açılabilir 3 adet yetenekte açabilirsiniz. Bu etkinlikte koleksiyonu tamamlayanlar yeni kış Pupası Endiron’a sahip olacaklar.

 

Kardan Adam Avı

Kötü kardan adamlar kasabayı tehdit ediyor. Onları öldür ve hediye dolu kutuların sahibi ol. Ancak aniden çıkabilen boss, Dev Kardan Adam’dan dolayı dikkatli olun.

 

Noel Baba’dan İstek

Noel sona ermiş olabilir ancak, Noel Baba hala oyuncak fabrikasını koruyacak şövalyelere ihtiyacı var. Oyuncular ona yardım etmeliler ve belki de birkaç Noel Hediyesi ve Noel kostümlerinin sahibi olabilirler.

 

Yeni Yıl 2013 İçin Dilekleriniz Neler?

Yeni yıl geliyor ve herkes bir veya iki dilek tutması gerekiyor. Knight Age, Facebook sayfasına dileklerinizi yazın, kim bilir belki de gerçekleşir.

 

 

Etkinlikler 15 Ocak ‘ a Kadar Geçerlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir