Kıyamet Savaşçıları Oyun İncelemesi

Kıyamet-Savascilari-inceleme

Kıyamet Savaşçıları oyunu 37Games tarafından Türkçe dil desteğiyle de sunulan bir tarayıcı oyunudur. Aslına bakarsanız aRPG olarak adlandırılmasına karşın browser üzerinden oynanabilen bir MMORPG olarak değerlendirilebilir. Hiçbir dosya indirmeden direkt olarak kayıt olup tarayıcınız vasıtasıyla oynayıp aksiyonun ve savaşın doruk noktalarına çıkabilirsiniz.

Temel olarak aksiyonun ve savaşın hiç bitmediği, bunun yanında RPG özelliklerini barındıran Kıyamet Savaşçıları oyun incelemesi esnasında birçok farklı detaya değineceğiz. Oyun içinde bulunan zindanlarda tüm zorluklara rağmen sona ulaşarak sürpriz hediyelere ulaşmanız mümkün. Kendi karakterinizin gücüyle tek başınıza vereceğiniz mücadele ya da arkadaşlarınızla grup olarak girişeceğiniz savaşlarda başarı sizin yeteneklerinize bağlıdır.

Oyunda seçilebilecek 3 farklı karakter var ve bu karakterlerin kendilerine has özellikleri bulunuyor. Bu karakter sınıfları arasında yapacağınız seçim sonrasında size item konusunda da farklılıklar kazandıracak. Her karakterin kullanabileceği silah, zırh, takı ve ekipmanlar farklıdır. Dolayısıyla sınıfınızın en iyisi olabilmek için vakit kaybetmeden oyunun içerisine dalmanız gerekiyor. Kıyamet Savaşçıları oyun grafikleri yönünden 2015 yılında aldığı güncellemelerle son derece takdir edilesi bir noktaya erişti. Özellikle ekibin sürekli olarak güncelleştirdiği ve yeni özelliklerle oyunculara armağan ettiği detaylar harika denilebilir.

Oynanabilirlik ve grafik anlamında son aldığı güncellemeyle Elit meydan okuma haritası ve 401.seviye haritaları aktif olmuştur. Aynı zamanda Kıyamet Savaşçıları güncellemesi ile normal mod dışında PvP ve Foto modu oyuna dahil edilmiştir. Daha fazla EXP kazanımı, daha yüksek hasar ve defans özelliklerini kazanabilmeniz için Bobbie isimli NPC oyuna dahil edilmiştir. Zindanların sonuna ulaştığınızda elde edeceğiniz item ve hediyeler sizi oynadığınız serverın en güçlü karakteri haline getirecek. Kıyamet Savaşçıları oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir maceraya atılmaya hazır mısınız?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir