Kingdom Under Fire II Geliyor!

Leadhope Digital Inc’in 2012 yazında çıkarmayı planladığı, MMO – RPG türündeki Kingdom Under Fire 2’nin başına gelen talihsizlikler serisi son bulmuş gibi görünüyor. Oyunun yapım sürecinde firma çalışanlarının yönetimden şikayetçi olup istifalarını vermeleri sonucunda, oyunda doğal olarak askıya alınmıştı; ama kimse bu sürenin 2 sene gibi büyük bir rakam olacağını beklemiyordu. Nisan ayında başlayacak olan kapalı Beta sürecinde sadece Leadhope Digital Inc tarafından davetiye alan oyuncular bulunabilecek. Geçen 2 koca senenin ardından RPG türüne farklı bir boyut getirmeyi kendine hedef belirleyen Kingdom Under Fire 2’de bakalım bizleri neler bekliyor.

Kingdom Under Fire 2’nin RPG türüne yeni bir boyut getirmeyi planladığını söylemiştik. Bahsi geçen bu yeni tür “MORPH” ( Multi Player Online Role Playing Hybird ) başlığı altında geçiyor. Klasik RPG ögelerinin yanında oyunculara kendi ordularını yönetme seçeneği veriyor. Bu yeni sistemin oluşturulma amacını Leadhope yöneticilerinden: Mikey Buencamino “Birebir savaşlardan çok aksiyonun tam gaz ilerlediği ve stratejinin kişisel gelişimden üstün olduğu bir savaş alanı yaratarak oyuncularımıza gerçeklik olgusunu daha iyi yaşatmayı planlıyoruz” şeklinde açıkladı. Oyun içerisinde katılabileceğiniz: Human, Exiles, Dark Alliance olmak üzere 3 farklı ırk bulunmakta. Tarafınızı belirleyip maceranıza başlayabilirsiniz.

Kingdom Under Fire 2, 3 farklı savaş sistemine sahip PVP, Gladyatör Arena, Kale Savaşları.

PvP: Klasik PvP’lerin yanı sıra oyuncularımızın ordularıyla birlikte savaş alanında boy gösterdiği mod.

Gladyatör Arena: Bu modda ise sadece karakterlerimizle savaşıyoruz. Kazanan savaşçılar büyük ödüllerle donatılıyor.

Kale Savaşları: Adından da anlaşılabildiği gibi düşman ordunun kalesini fethetmek üzerine kurulu bir mod.

Oyun içerisinde 3 de farklı karakter sınıfı bulunuyor bunlar: Spellsword, Gunslinger ve Berseeker. Nisan ayında hayata geçecek Beta testinden sonra, Kingdom Under Fire 2’nin 2 sene içerisinde neler yapmış olduğunu göreceğiz.

 

One comment

  1. HOCAM BEN BU OYUNU İNDİRDİM ANCAK LAUNCHERE TIKLAYINCA ,
    This IP is not service area IP hatası alıyorum.
    BU SORUN NEDİR?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir