Kingdom Online Tam Sürüm Yayına Başladı

Kingdom Online Tam Sürüm Yayına Başladı

NTT Games yeni oyunu olan Kingdom Online, herkesin heyecanla beklediği tam sürümü 19 Aralık tarihinde tam sürümü ile başladı. Beta sürümü Gamex tarafından yayınlanmıştı ve oyuna olağan üstü bir ilgi vardı. Açılış için oyun severlere özel olarak çeşitli hediyeler takdim edildi. Gaming klaveye, laptop gibi hediyeler düzenlenen etkinlikler sayesinde oyuncuların oldu.

Kingom Online süper geçen beta sürümünün ardından Ortaçağ MMORPG oyunu olarak huzurlarımıza çıktı. NTT Games bildiğiniz gibi ülkemizde senelerdir popüler olan ve halen çok sık oynanan Knight Online oyununu da bizlere sunmuştu. Tamamen Türkçe olarak karşımızda olan Kingdom Online’da iyi yerlere gelebilmek için sadece itemleri toplama, paralar biriktirme ve deneyim puanları kazanmak yeterli olmayacak. Gücünüzü herkese göstermelisiniz, şerefli bir savaşçı olmalısınız ve iyi bir ekibiniz olmalıdır. Aksi takdirde bildiğiniz diğer online oyunlar gibi öyle kolay bir yerlere gelemezsiniz. Bu da oyunu daha heyecanlı ve keyifli bir hale getiriyor.

Kingdom Online yetkilileri tarafından yapılan açıklamada oyunun aslında 1 sene önce tam sürümüne başlaması gerektiğini, fakat bazı sorunlardan dolayı gecikmeler yaşandığını belirtti. Bu gecikme ise aslında oyunculara daha iyi bir şeyler sunmak içindi, yapılan testlerde olumlu dönüşlerin tam alınması beklendi ve kötü yorumlara mahal vermemek için çalışmalar yapıldı.

Kingdom Online son zamanlarda E-spora verilen önemden dolayı bu yönde alt yapı çalışmaları da yapıldı. Böylece ileride yapılacak turnuvalarda çok keyifli anlar sorunsuz bir şekilde yaşanacak. 25 Kasım tarihinde beta sürümüne başlayarak başarılı geçen 25 günün ardından 19 Aralık’ta artık herkesin oynayabileceği seviyeye getirildi. Bakalım ülkemizde nasıl bir oyuncu kitlesine kavuşacak.

One comment

  1. Son derece rezil bir kadro var.Kendi ürettiğiniz itemin durabilitsi yok oluyor size kendi ürettiğiniz craft itemi her seferinde 65 tlye yeniden satıyor. 4 bin player başladı açıldığı gün.Şu an 1000 kişi var yok ve gittikçe azalıyor..İlk beta zamanı oynadık ve düzeleceğini söğledikleri şeyleri 2 yıllık hazırlık çalışması sonucu rezil ötesi bir hale getirdiler.Leyjonlar aldı başını yürüdü.Şu an oyunu ben bildiğim halde başlasam bile hiç bir zaman yetişemem hiç birine.Premiumu 130 tl ama size verdiği oyun her yeri bug sürekli dc sürekli bakım sürekli restart sangi dandik bir sro pvp serverde oynuyor gibisiniz.Oyuna başlayan her şey mükemmel diyor.Ama itemlere ne gerektiğini soket , durability + basma meselesinin ne olduğunu öğrenince kaçıyor.Size tek diyeceğim oyunun forumunu okuyun milletin şikayetlerini görün.Anlarsınız ne demek istediğimi.Lanet olsun o oyunu bana önerenlere.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir