Kehanet Online Savaş Zamanı

Yaklaşık 3 yıl önce açık betası ile Türk oyuncularla tanışan Kehanet Online yaptığı güncellemeler ile oyun severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Ülkemizdeki ilk anime mmorpg oyunu olma özelliğine sahip, ayrıca ücretsiz olup bu kadar sistemli bir oyun bulmak gerçekten de çok zor. Getirdiği yenilikler; yeni bölgeler, zindan sistemleri, sınıflar, binekler ve özel hizmetkarlardır.

Savaş Çanları isimli güncelleme ile birlikte kale savaşı ve canlı arena gibi sistemler ile oyuncular daha keyifli zaman geçirebilecek.

Canlı arena bölümünde oyuncular bir alanda toplanıyor ve bir sürü canavarın saldırısına maruz kalıyorlar. Bu canavarlar yok edildikçe bir sonraki aşamada daha kuvvetli canavarlar ile savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Bu arenada toplam 30 dalga yer alıyor. Her 10 dalgada 1 büyük yaratıklar ile savaşıyorsunuz, eğer onu da öldürmeyi başarırsanız hazine sandığının sahibi oluyorsunuz.

Kehanet Online’daki kale savaşlarında ise Loncalar yaptıkları mücadele sonunda şehirleri ele geçirmeye çalışıyorlar. Savaşın geçtiği bölgeler ise Naiti, Abodon Rıhtımı ve Kader Kanyonu’nun güney kısımlarıdır.

Kehanet Online’da savaşta ne kadar çok düşman yok edebilirseniz Erdem puanınızda o kadar fazla olacaktır. Aldığınız Erdem puanları ile rakipleriniz ile sıralamaya gireceksiniz, bu da oyundaki isteğinizi artıracaktır. Sıralama sonuçlarına Kehanet Online’ın ana sitesinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir