Kasmalı Oyunlar – Çar (Karakter), Level, İtem Kasmalı Oyunlar

Kasmalı oyunlar arayanlar için kasmalı oyunlar hazırladık. Çar kasmalı oyunlar, level kasmalı oyunlar, item kasmalı oyunlar sizler için mmogamesturkiye.com’da! Hemen alttaki listeden kasmalı oyunlar bulabilir, level kasmalı oyunlar, çar kasmalı oyunlar, karakter kasmalı oyunlar, item kasmalı oyunlar keşfedebilirsiniz. Siz de kasmalı oyunlar arıyorsanız tek yapmanız gereken kasmalı oyunlar listesini incelemek. Bu listeyi inceledikten sonra çar kasmalı oyunlardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde karakter kasmalı oyunlar, level kasmalı oyunlar ya da item kasmalı oyunlar arasından da istediğinizi seçebilirsiniz. Kasmalı oyunlar listesi tamamen sizin için derlendi ve size sunuldu!

Oyun oynayarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle de Kasmalı oyunlar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Oluşturacağınız strateji sayesinde oyunlar içerisinde hedeflediğiniz noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu tarz oyunlarda dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı oyunun nasıl oynanacağını ve ilgili oyunun amacını bilmeniz gerekir. Bu sayede iyi bir sonuç elde edilebilir. Çar kasmalı oyunlar da en önemli ayrıntı ilgili karakterin gücünün arttırılmasıdır. Bu sayede rakiplerinize karşı güç kazanabilirsiniz. Karakterin en önemli özelliklerinin artırılması için her bölümde oyunun istediği detayları yapmanız gerekir.

Tüm Bölümlere Hükmedin

Level kasılmalı oyunlar tercih edildiğinde bölümlerin nasıl geçildiği konusunda bilgiler edinin. Buda hızlı bir bölüm geçmenize olanak sağlayacaktır. Oyunlarda karakterinizin ihtiyaç duyduğu eşyaları da toplamanız gerekiyor. Eşyaların ne işe yaradığı ve özelliklerini de mutlaka bilmelisiniz. İtem kasmalı oyunlar özellikle buna vurgu yapar. Ve detaylı bir şekilde eşyalara ulaşarak hem karakter gücü oluşturabilir hem de yeni bölümlere daha hızlı bir geçiş sağlayabilirsiniz. Kasmalı oyunları oynamak oldukça eğlenceli olmakla beraber oyun içi grafik ve görseller de oldukça başarılıdır. Seçtiğiniz karakterin özelliklerini ve güç dengesini de mutlaka öğrenin. Buna göre geliştirmeniz daha kolay olacaktır. Bu tarz oyunları oynamak isterseniz sizin için belirlediğimiz oyunlardan seçim yapabilirsiniz. Tüm oyunlar içerik olarak oldukça zengin olup en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Level ve İtem Kasmalı Oyunlar Listesi 2020

1- League Of Angels – Heaven’s Fury

Listemizin ilk sırasını şüphesiz bizim de severek oynadığımız LOA 4 alıyor. Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

2- Metin 2

2003 yılında ilk olarak Kore ve Çin tarafından piyasaya sürülen video oyunu Metin 2, MMORPG yapısındadır. Yani devasa nitelikte çoklu oyuncu ile oynanabilen, çevrimiçi oynanan ve online olan bir rol yapma oyunudur. Oyun, üç büyük imparatorluktan bahseden ve bu üç imparatorun hayatını, yaşadıklarını ve savaşını ele alan bir oyundur.

metin2 kayıt

3- Nostale

Nos Tale, MMORPG yapısında olan bir video oyunudur. Yani devasa nitelikte çoklu oyuncu ile oynanabilen, çevrimiçi olarak oynanan online bir oyundur. Nos Tale, ilk olarak 2006 yılında Kore’de piyasaya sürülmüştür. Oyun ilk çıktığı tarihten itibaren çok sevilmiş ve inanılmaz sayıda oyuncu kitlesine sahip olan video oyunları arasında gitmeyi başarmıştır. Oyunun büyük ölçüde ilgi görmesi de farklı dillere de çevrilerek tüm dünyada oynanan bir oyun hâline gelmesini sağlamıştır.

nostale kayıt ol

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir