Karos Online Son Destan Irkları ve Sınıfları

Karos Online Son Destan Irkları ve Sınıfları

Dünya üzerindeki ismi Karos Online olarak bilinen MMORPG oyunu tamamen Türkçeye çevrilmesinde dolayı burada Son Destan ismini almıştır. Karos Online gerçekten çok sağlam grafiklere sahip, özellikle ekran kartınız iyi bir modelse canavarların tiplerini, skillerden çıkan görüntüleri, çevrenizdeki dizaynları ve ayrıntıları sizleri çok etkileyecek. Ağaç yapraklarının rüzgardan sallanması, göldeki yansımalar ve deniz manzaralarını seyrederken büyük keyif alacağınızdan eminim.

Son Destan oyununda sadece görüntüler yetmez tabi, şimdi sizlere Karos Online ırkları ve sınıfları hakkında bilgi vermek istiyorum, böylece seçeceğini karakter konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Karos Online Irkları

Karos Online, insan, gölge ve seroine olmak üzere 3 tür ırka sahiptir. Her ırkın içerisinde ise 2 tür sınıf yer almakta, insanları seçtiğini taktirde paladin ve demirkıran sınıflarından birini seçebilirsiniz. Seroine ırkında ise akruh ya da gizli avcı sınıfını tercih edebilirsiniz. Gölge ırkı ise ismi gibi gizemli kara büyü ve hançer sınıflarından seçme şansınız var. Tabi, oyundaki sınıflar da kendi arasında seviye atladıkça gelişiyor. Böylece aynı tip özelliklerdeki sınıfla ilerlemek zorunda kalmıyorsunuz.

Karos Online Sınıfları

Şimdi sizlere Son Destan oyunundaki sınıflar ve özelliklerinde bahsedelim.

İnsan: Yakın dövüşlerde çok iyi olan bu ırk çift eli ile kılıç kullanabiliyor, ayrıca mızrak fırlatmada çok ustalar.

Demirkıran sınıfı erkeklere özeldir ve iyi dövüşçülerdir, ilerleyen aşamalarda 2 alt sınıf açılır. Gümüş kılıç iki el ile kılıç kullanan bir üstattır. Gümüş mızrakta da çift el ile kolaylıkla mızrak kullanan uzman bir sınıftır.

Paladin sınıfı ise defans yönü güçlü, yakından etkili ve bayanların sınıfıdır. İleri seviyede yakın dövüşte usta gümüş kalkan ile gücü yükseltebilen ak şövalye sınıfları açılmaktadır.

Gölge: Mavi bir ten ve zayıf bir yapısı olan bu ırkın en büyük özelliği büyülü güçlerinin olmasıdır.

Kara hançer sınıfı kısa mesafelerde hançer ve küçük kılıç kullanabilen ve kaçak dövüşü seven sınıftır. Bir sonraki seviyede kara ölüm sınıfı açılır ve düello savaşlarında hançer kullanan etkili bir katildir. Kara şövalye ise kılıç konusunda uzman iyi bir sınıftır.

Kara büyücü, rakiplerin güçlerini düşürür ve onları lanetler. Alt sınıfında yer alan kara ulak ise labirent konusunda uzman olduğu gibi rakiplerin enerjilerini emer. Kara leydi de düşman gücünü azaltır aynı zamanda süreye yönelik düşmana zararlar verir.

Seroine: Doğaya hakim bu bayanlar karşısındaki hipnoz edebilir, ok ve yay kullanımında üstlerine yoktur.

Gizli avcı sınıfı uzak yerlerden etkili bir sınıftır ve gizli avcı ve kolcu olmak üzere alt sınıfları bulunur. Gizli yay düşmanları kontrolü altına alan hipnoz konusunda ustadırlar. Gizli kolcu ise oklarını uzak mesafede düşmanın üstüne atar, seviyesi artıkça darbeleri güçlenir.

Ak ruh yaptığı büyüler ile düşmana hasar verir. Alt sınıfı olan ak büyücü uzak noktalardan büyü yaparken şifacı ruh yaralı dostlarını iyileştirebilir.

Karos Online, Son Destan oyununu ücretsiz ve Türkçe olarak oynama imkanınız varken bu fırsatı değerlendirin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir