Kaos Online Tam Sürümü 7 Kasım’da Geliyor!

Beta olarak kullanımda olan Kaos Online oyununun tam sürümü 7 Kasım Cuma günü geliyor. Tam sürümde oyuncuları 49 level, yeni haritalar, yeni zindanlar, yeni etkinlikler ve ödüllü kale savaşı turnuvası bekliyor.

Yerli oyun firması Ntroy tarafından geliştirilen ve 2014 yılında faaliyete başlayan Kaos Online oyunu Türkçe dil desteği ile yayınlanıyor. Çin’de yayınlanan “The Twelve Kingdoms” oyununa benzeyen Kaos Online oyunu yeni sürümünde yeni özellikleri ile geliyor. Ayrıca Kaos Online oyununun kaliteli grafikleri de ön plana çıkıyor. Kaos Online oyunu Metin2, Legend Online ve Lineage 2 karışımı gibi görünse de bu oyunlardan bir çok farklı yönü bulunuyor.  Uçan binekleri, Kale savaşları ve PVP mekanlarının bolluğu sebebiyle oyun benzersiz sayılıyor. Kaos online’da karakteriniz kanatlanıp uçabiliyor ve oyun içi eşyalara artı basılabiliyor. Oyunda otomatik yer bulma olayı oldukça işlevsel. Kaos Online oyununda organik yapısı ve karşıtlıkları birbiri ile dengeli 5 sınıf yer alıyor. Bu sınıflar;

Büyük Ayı: Savaşçı Sınıfı

Gizli Ejderha: Büyücü sınıfı.

Gizli Ayna: Zehir saldırıları düzenliyor. Bu sınıfa Ninja Assassin gibi de denilebilir.

Renkli Cam: Healer -Şaman- sınıfı. Bu sınıf Can ve buff basabiliyor.

Ateş Tüyü: Savaşırken Alev Büyüleri kullanıyor.

Kaos Online oyununda gerçekçi Köy Savaşları sizi bekliyor. klanınızla birlikte diğer köylerde hakimiyet kurmaya çalışıp kaleleri feth ediyorsunuz.  Oyunda sizi birbirinden güzel etkinlikler ve devam eden kale savaşları bekliyor. Kaos Online en yeni strateji oyunları arasında beğeni topluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir