Just Cause 3 İçin Multiplayer Modu Yolda

 Just Cause 3 İçin Multiplayer Modu Yolda

Just Cause 3 için Multiplayer modu elbette ki önceki sürümlerdeki gibi oyunculara sunulmadı. Ancak özellikle Just Cause 2 multiplayer modunu geliştiren ekibin bu işe el atmasıyla beraber yakın bir gelecekte oyun seçeneğinin aktif olması bekleniyor. Hatta Just Cause dünyasında ki kaosun ve yıkımın en çarpıcı haliyle çoklu oyunculu olarak sunulması birçok oyuncunun oyundan daha fazla beklediği bir durumdur.

Genelde bu tarz oyunların çoklu oyuncuyla daha eğlenceli sürdüğü, daha fazla aksiyonun bizimle olduğu tartışılmaz bir gerçek. Ancak yapımcı ekibin Just Cause multiplayer mod ne zaman çıkıyor sorularına henüz cevap vermemesi birçok oyun severin takıldığı konuların başında yer alıyor. Çok fazla beklemekten şikâyet eden oyunculara tavsiyemiz ise sonucunda güzel bir modun geleceği yönünde. Yani sabır göstermek sonucunda elde edeceklerimiz çokta azımsanacak boyutta değil.

Bunu göstermek adına geliştirici ekip daha şimdiden ufak bir video yayınladı. Just Cause 3 multiplayer fragmanı ile nasıl bir oyunun içine düşeceğimizi az çok kestirebiliyoruz. Ancak ekip tamamen oyunculara sürpriz yapmaktan yana gibi gözüküyor. Çünkü ne gibi özelliklere sahip olacağını, ne zaman çıkacağını ve sürüm değerlendirmelerini kesinlikle paylaşmıyor. Bir önceki sürüm sayesinde oyun kadar dikkat çekmeyi başaran çoklu oyuncu sistemi bu seferde aynı etkiyi verecek gibi gözüküyor. Just Cause 3 multiplayer modu çıkıyor haberi muhtemelen oyunun hikâye modundan fazlasıyla sıkılanlar için ilaç gibi gelmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir