Just Cause 3 İçin İlk DLC Duyuruldu

Just Cause 3 İçin İlk DLC Duyuruldu

 Just Cause 3 oyunu 2015 yılının Aralık ayında çıkış yaparak oyun severlere oldukça üst düzey bir oyun deneyimi yaşattı. Aksiyon ve macera denince ilk akla gelen oyunlardan birisi haline gelen yapım için güncelleme haberleri ise durmak bilmiyor. Henüz çıkışını ardından 2 ay geçmesine rağmen Just Cause 3 DLC haberleri onaylanmaya başladı. Square Enix oyun dünyasının sınırlarını alt üst edecek devasa bir güncellemenin ayrıntılarını bizlerle paylaştı.

Just Cause 3 oyunu fizik kurallarını alt üst eden efsanevi bir içerikle aksiyon namına bize çok geniş detaylar sunuyor. Ancak bunun bu kadarıyla sınırlı kalmayacağını da duyurmaktan geri kalmıyor. Just Cause 3 Air, Land & Sky Expansion Pass isimli dev bir güncelleme ile Season Pass sahiplerine avantajlı bir dönemde sunacak. Yapımcı şirketler Square Enix ve Avalanche Studios tarafından duyurulan bu eklentilerin oyuna üç ayrı sınırsız aksiyon temasını dahil edeceğini ve bunlardan ilkinin Sky kısmı olarak Sky Fortress DLC olarak çıkacağını duyurdu. Just Cause 3 Sky Fortress DLC çıkış tarihi olarak ise Mart 2016 işaret ediliyor.

Just Cause 3 Air & Land & Sky Expansion Pass Nedir?

Just Cause 3 Season Pass sahibi olanlar tüm bu içeriklere normal oyunculardan bir hafta önce sahip olacaklar. Bunun haricinde Mart ayında ilki yayınlanacak olan içeriğin kalan ikisi de 2016 yılının içerisinde oyun severlerle buluşacak.

Just Cause 3 Sky Fortress

Bu içerik insansız hava araçlarının koruması altında olan dev bir uzay gemisinin oyuna eklenmesiyle havada yaşanacak aksiyonu en üst noktalara çıkaracak. Aynı zamanda buna bağlı karakter geliştirmeleri eklenirken yeni Wingsuit oyuna dahil edilecek.

Just Cause 3 Land Mech Assault

Oyunda var olan yer çekimi silahı belki en keyifli oyun türü olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yeni bir araç ve araca bağlı görevlerle yer çekimine meydan okuyabileceğiz. İstediğimiz her şeyi farklı noktalara sürükleyebileceğimiz ve fırlatabileceğimiz bu mod içinde merakla bekleniliyor.

Just Cause 3 Bavarium Sea Heist

Just Cause 3 Sea eklentisi için henüz hiçbir bilgi verilmedi. Fakat tahminler denizaltı ya da denizde savaşan devasa bir gemi olacağı yönünde. Her halükarda Just Cause 3 güncellemeleri ile hayatımıza fazlasıyla aksiyon katacak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir