Just Cause 3 Çıktı Fakat Oyunun Bugları Büyük Sorun Oldu

just cause 3

Just Cause 3 oyunu bir süreden beri geliştirilmekteydi. Özellikle sunulan detaylar ve yayınlanan fragmanlarla büyük beğeni toplayan oyunun çıkışı da aynı şekilde görkemli oldu. Daha ilk günden çok sayıda oyun severin satın aldığı oyun muazzam haritasını keşfetmek isteyen oyuncularla doldu taştı. Ancak her yeni oyunun başına gelen eksiklikler ne yazık ki bu oyunda da karşımıza çıktı. Birçok oyuncu tarafından sıfır hatayla beklenen oyun görsel problemler yüzünden oyunculara zor anlar yaşattı.

Yapılan açıklamalara göre var olan görsel hataların bir güncelleme yayınlanarak düzeltilmesi muhtemel. AMD ve Avalanche geliştirmelere başlayarak şimdiden yeni sürüm hakkında paketlerini hazırlamaya başlamışlar. Her geçen gün oyunculardan gelen geri bildirimlerin sayısı artarken grafik anlamında bug problemleri Just Cause 3 için çileden çıkaracak cinsten olmaya başladı. Hem PC hem de konsollarda yaşanan bu sıkıntının giderilmesi için güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise kesin olarak bilinmiyor.

Just Cause 3 oyunu grafik hataları çözümü için şart olan güncellemenin kapsayacağı alanlar deniz efektleri, çevre düzenlemeleri, bina görünümleri, karakter düzenlemeleri ve grafik değerlerini kapsayacak. FPS düşüşlerinin önüne geçebilmek adına oyunda performansın artması için bir takım teknik destekler sunulacak. Şuan için nVidia tarafından yayınlanacak olan güncellemenin tarihi önümüzdeki haftayı işaret ediyor. Ancak AMD tarafından bu sürücünün ne zaman güncelleneceği net değil. Birçok oyuncunun büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı oyunda oyun bilgisayarlarının bile yetersiz kalması teknik olarak açıklanamıyor.

Oyuna girmeden önce akıcı bir Just Cause 3 deneyimi için tüm ekran kartı sürücülerinizi güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Oyun içinde karşılaşacağınız aksaklıkları ise geri bildirimle geliştiricilere bildirerek olası büyük problemlerin önüne geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir