Juggernaut

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Türkçe anlamı “Önüne Gelen Her Şeyi Yıkan Güç” olan oyunumuz Juggernaut, ücretsiz oynanabilen browser tabanlı bir MMORPG’dir. Kısa bir kayıt sürecinden sonra, bir kurulum dosyası indirmeye gerek kalmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamak için istemciye ihtiyacınız olmamasına rağmen, oyun performansını arttıran istemciyi arzu ettiğiniz takdirde indirebilirsiniz. Kaydınızı tamamlayıp oyuna girdiğinizde, macera anında başlar. Birkaç dakika sonra kendinizi büyüleyici üç boyutlu bir atmosferin ortasında, ilk canavarınızla dövüşürken bulursunuz.

Bu yüksek kaliteli 3 boyutlu dövüş sahneleri, yenilikçi 3 boyutlu motor birimi sayesinde oyuncuya browser penceresinde gerçekçi savaş alanı sahneleri yaşatıyor. Böylelikle daha önce sadece istemci sayesinde mümkün olan bu tecrübe artık browser penceresine taşınmış oluyor.

Online oyun pazarının lideri Mail.ru Games, aksiyon RPG Juggernaut’un açık betasını bugün başlattı. Rus Oyun Geliştiricileri Konferansı’ndan 2010 yılının en iyi browser oyunu unvanını almaya hak kazanan Juggernaut, yeni nesil grafikleri ve dinamik bir dövüş sistemi ile rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor. İlgi duyan oyuncular www.juggergame.com adresini ziyaret ederek kaydolabilirler ve kendilerini hemen Haradan dünyasındaki maceraların içine atabilirler. Juggernaut tamamen ücretsiz olup indirme ya da kurulum gerektirmemektedir.


Juggernaut’un büyüleyici hikayesini okuyan oyuncular, kendilerini doğrudan doğruya birbirleriyle ihtilaf halinde olan üç farklı topluluk arasında buluyorlar. Yüzyıllardır toprak ve güç sahibi olmak uğruna birbirleriyle dur durak bilmeden savaşan topluluklar. Ve taraflar içindeki en seçkin savaşçılar, çok nadir ve gayet olağanüstü olan Juggernaut zırhlarını giymeye hak kazanıyorlar. Bu zırhlar, eşsiz bir şekilde sahiplerinin kendileri ile bütünleşerek çağlarının en yüce kahramanları arasına girmesine olanak veriyorlar.

Juggernaut zengin grafiklere sahip bir aksiyon RPG oyunu. Üstün kalite grafiklere ek olarak nefes kesen, dinamik ve üç boyutlu dövüş platformu ile oyunculara büyük bir görsel ziyafet vadediyor. Oyunun temelinde hareketli ve gayet öfkeli dövüş senaryoları bulunuyor. PvP meraklısı oyuncuların ise oyuna başlar başlamaz birbirlerini çekişmeli düellolara davet etme imkanı var. Tüm bunlara ek olarak, sayısız macera dolu görevler, canavar avları ve aklınıza bile gelmeyecek özelliklere sahip nesneler siz savaşçıları bekliyor!

Mail.ru Games yönetim kurulu başkanı Alexander Goldybin diyor ki “Juggernaut, bir browser oyununun en az normal bir PC ya da konsol oyunu kadar göze hitap edebileceğinin ve oyun zevkinden kesinlikle taviz vermeyeceğinin en güzel örneği. Artık browser oyunlarının ikinci sınıf oyun kategorisinden sayıldığı zamanlar geride kaldı.”

JUGGERNAUT ÜYELİK İŞLEMİ

Juggernaut üyelik işlemininiz tamamlayıp hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Üyelik sayfasına yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

[/tab]
[tab title=resim]

Juggernaut Online Resimleri

[nggallery id=29]
[/tab]
[tab title=video]

Juggernaut Online Video

[/tab]
[tab title=sistem]
Minimum Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows 95/98
Processor: Pentium @ 90 MHz
Memory: 16 MB
Hard Drive:
Video Memory: SVGA
Sound Card: Windows Compatible
DirectX:
Keyboard & Mouse
CD/DVD Rom Drive
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir