Jamia Online İncelemesi

Jamia Online

Jamia Online’da kendinize yeni dostlar edinebileceğiniz gibi sizlere verilen görevleri yerine getirerek altınlar kazanarak evinizi, karakterinizi geliştirebileceksiniz, aynı zamanda kendi arkadaşlarınızla koyu bir muhabbete de girebilirsiniz.

Jamia tamamı ile ücretsiz olarak kayıt olarak oynayabileceğiniz web tabanlı bir online oyundur. Birçok sosyal ağlardaki gibi arkadaş kazandığınız bu oyuna ilk girdiğinizde sizlere 100 altın verilecektir. Oyun içinde ne kadar aktif olursanız, görev yaparsanız altınlarınız da o derece artacaktır. Altınları evinizi süslemek için kullanabilirsiniz, mobilyalar, çiçekler, duvar süsleri ve daha birçok dekorasyon ürünü satın alabileceksiniz. Aynı zamanda kendi karakterinize değişik kıyafetler, şapkalar aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Jamia Online oyunundaki butonlara bir göz gezdirelim. Sohbet butonuna tıklarsanız ekli olan arkadaşlarınızın aktif olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olursunuz.  Avatar butonunda ise karakterinizin şekli ile ilgili değişiklikler yapabilir ve son halini görebilirsiniz. Jamia içinde herkes bir ev sahibidir ve bunu kendi zevkinize göre dekore etmeniz gerekmektedir. Kazandığınız altınlar ile oturma grupları, müzik setleri, duvar boyaları, tarihi tablolara kadar birçok farklı ürün alabilirsiniz. Günlük sayfasında ise isterseniz düzenli olarak günlük duygularınızı bu blog kısmına aktarmanız mümkün. Bu alanı diğer kişiler görebilir ve arkadaşlık teklifinde bulunabilirler. Görevler kısmında ise şehirde gezerken birilerinin yardıma ihtiyacı varsa olaya el atıyorsunuz ve bunun sonucunda oyundan size farklı ödüller verilebiliyor. Oyunlar kısmında ise tek ve multi olarak oynayabileceğiniz farklı türde oyunları oynarken arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Sinema kısmında ise o an güncel hangi film varsa fragmanını izleyebilecekseniz. Dünya butonunda ise birçok kaliteli mekanı bulabilirsiniz. Yeni tanıştığınız arkadaşınızla güzel vakit geçirmek için deniz kenarında bir restorana gidip yemek yiyip derleşebilirsiniz.

Jamia Online, size oyunları ile keyifli dakikalar yaşatırken aynı zaman sosyal aktivite fırsatı vererek monotonluktan çıkartacak bir oyundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir