Jade Dynatsy Sınıfları ve Sistemleri

Jade Dynatsy Online

Jade Dynatsy, Çin’deki unutulmaz anları anlatan dövüş sanatlarının kullanıldığı eğlenceli bir MMORPG oyunudur. Bu online oyunun grafikleri sizi tatmin edecektir, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda; evlilik, evrimleşerek gelişen pet, bot sitemleri oyuna ayrı bir hava katmış.

Jade Dynasty’i detaylı öğrenene kadar epey bir mob kestikten sonra 15. Seviyeye gelme başarısını gösteriyorsunuz. Bu seviyeden sonra karşınıza 7 farklı sınıf çıkacak ve siz bunlardan bir tanesini seçeceksiniz.

Jade Dynatsy Sınıfları

Jadeon: Büyücü sınıfı olarak da bilinir, yakın dövüş sanatlarında usta kişiler tek hamlede bile öldürebilir. Uzak mesafeden yapacağı saldırı ile düşmanı bozguna uğratır.

Skysong: Defansı zayıf olan bu sınıfın hücumu da pek iyi değildir. Dostlarına can vererek onların uzun süre savaşta kalmasını sağlar.

Modo: Ellerinin pençeli olması ilk etapta yakın mesafe dövüşçü olduğunu düşünmenize neden olabilir ama aslında büyücüdürler. Seviyelerinin ilk etaplarında zayıf vuruşları vardır ama ileri bölümlerde etkili bir katil olabilirler.

Lupin: Oyunu ilk defa oynuyorsanız bu sınıfla başlamanız iyi olabilir. Yıldıza benzer kılıcı ile öyle sert vuruşlar yapabilir ki daha rakibiniz size saldırmadan onu yenebilirsiniz.

Vim: Her MMORPG oyununda olduğu gibi burada da bir tanka ihtiyaç var, o da Vim sınıfıdır.

Arden: Herkes olur da okçumuz olmaz mı? Hızlı hareket edebilen bu sınıf aynı zamanda hayvanlara sözünü geçirebilme özelliğine sahiptir.

Balo: Elindeki büyük balta ile eski zamanlardaki barbarları andırır, vuruşları çok etkilidir.

Jade Dynatsy Sistemleri

Bot sistemi: Birçok online oyunda botlar satın alınır, bu durumda kimi oyuncu iyi yerlere gelebilirken bir kısmı da geri kalır. Jade Dynasty bu adaletsizliğe son vermek için bot sistemi getirmiş. Görevlerden Esper adında bir eşya düşer veya pazardan satın alabilirsiniz. Bu eşya sizdeyken kırmızı alan bitene kadar otomatik yaratık kesebilirsiniz.

Pet sistemi: 5. Seviyeye geldiğiniz takdirde size 2 farklı petten biri sunulur. Seçeceğiniz bu petler normal hayvanlar gibi büyür, gelişir ve ölürler. İlk etapta sevimli olan bu hayvan ilerleyen zamanlarda vahşi bir yaratığa dönüşecektir. Ayrıca 45. Seviyeden sonra pet değiştirme hakkınız da bulunuyor.

PVP sistemi: Her MMORPG oyununda olduğu gibi düello sistemidir. CTRL tuşuna bastıktan sonra seçtiğiniz rakip ile PVP yaparak mücadele edebilirsiniz. Seviyeniz 30’a kadar yükselirse düşük kişiler ile düello yapamazsınız.

Jade Daynatsy Online değişik sınıflar ve oyun sistemleri ile sizlere eğlenceli anlar geçirtecektir, dünyaca ünlü oyunlar kadar iyi olmasa da beğeneceğinizden eminim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir