Jadde Online

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
Jadde; sosyal ağ, chat, oyun ve sanal evrenlerin temel fonksiyonlarını tek bir platformda toplayarak internet kullanıcılarına sunmayı amaçlamış bir dijital eğlence dünyasıdır.
[enter]
[singlepic id=1492 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Jadde Türkiye’de GameTurk tarafından yayınlanmaktadır. Dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine hitab eden Jadde’de sürekli yeni güncellemeler yapılır ve oyun sürekli geliştirilir. Sosyal bir oyun dünyası olmasının dışında aynı zamanda çok farklı görevler ve danslar yapabileceğiniz bir RPG’dir.
[enter]
[singlepic id=1494 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Jadde‘de arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir, kendi oyun dünyanızı yaratabilir ve yepyeni dans figürleri keşfedebilirsiniz. Oyunda oyuncuların satın alabileceği kıyafetler bulunur bu kıyafetleri çeşitli görevler tamamlayarakta elde edebilirsiniz. Giydirip kuşattığınız karakterinizle sosyal ortamlarda takılabilir ve hatta evlebilirsiniz bile…

Jadde bu özellikleri ile Türkiye’de türünün tek örneğidir ve ayrıca tamamen ücretsiz oynanabilir.
[enter]
[singlepic id=1489 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Jadde’de sürekli eğlence ve sürekli yeni birşeyler mutlaka bulunur ancak bunlardan en önemlisi tabiki müziktir… Jadde Online’da gerçekten popüler olmak istiyorsanız dans etmeyi iyi bilmelisiniz. Jadde’de sürekli düzenlenen 3D dans yarışmalarına oyuncular katılarak çeşitli hediyeler elde edebilir hem oyun içi hem de gerçek hayatta kazançlı çıkabilirler…

Ayrıca: Jadde, modayı yakından takip eder! Jadde gençlerin dilini konuşur! Jadde gerçekçidir!
[enter]
[singlepic id=1485 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Jadde, dünyada daha önce bir çok başarı yakalamış ve ödüller kazanmış Snail Game tarafından G.G.C. interactive desteğiyle geliştirilmiştir.

Devasa bir dünyaya sahip Jadde aleminde oyuncuları; alışveriş, eğlence, iletişim ve popülerite gibi bir çok keyif bekliyor. Ayrıca oyuncular diğer hiç bir online oyunda bulunmayan; dans yarışmalarına, çeşitli görevlere ve video chate de katılabilirler.

Jadde’nin eğlenceli dünyasında yerinizi almak ve dans dünyasının starı olmak için burayı tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz!

[/tab]
[tab title=resim]
Jadde Online Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=62]
[/tab]
[tab title=video]
Jadde Online Resmi Tanıtım Videosu:


[/tab]
[tab title=sistem]
Hazırlanıyor…
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

3 comments

  1. uzun zaman önce Game Turkün bir çok oyununu oynadım.Uzun bir süre.Yöneticilerin daha evrim gerçirip deneyim kazanıp oyuncuları adam yerine koymadıklarını gördüm sonrada Turkçe oyun oynamadım çünkü her zaman aynı mevzularla karşılaştım. Egoları inmişse belki yeniden oynanabilirr ama inancım yok.Saygılarımla…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir