Iron Maiden Oyunu Ücretsiz Olarak Çıkacak

Iron Maiden Oyunu Ücretsiz Olarak Çıkacak

Iron Maiden oyunu denildiğinde oldukça şaşırmış olabilirsiniz. Çünkü dünyaca ünlü heavy metal grubunun oyunu şaşkınlık verici bir deneyim yaratabilir. Hatırlayanlar olacaktır 1999 yılında aynı şekilde bir oyun sürümü bilgisayar için çıkarılarak piyasaya sunulmuştu. Tamamen reklam amaçlı yapılan bu sürümün ardından oyun için yapılan 4.oyun olma özelliğini taşımaktadır.

Iron Maiden: Legacy of the Beast ismiyle duyurulan oyun daha önceden çok başarılı mobil oyunlara imza atmış Roadhouse Interactive tarafından geliştiriliyor. Başarılı geliştiricilerin elinden daha önce Family Guy Online ve Warhammer 40.000: Carnage gibi oyunları görmüştük. Bu oyunda benzer bir şekilde yalnızca Android ve iOS platformları için çıkarılacak. Şuan için Iron Maiden: Legacy of the Beast çıkış tarihi netlik kazanmadı.

Oyuna dair herhangi bir video ya da içerik paylaşılmasa da içine girebileceğimiz maceraya dair bazı ipuçları var. Grubun 30 yıllık geçmişine dalarak mitolojik bir yolculuğa çıkacağız. Aynı zamanda bu oyunda kullanacağımız karakter grubun maskotu olan Eddie. Sadece bu haber bile birçok kişiyi heyecanlandırmaya yetebilir. Iron Maiden: Legacy of the Beast oyunu bize çeşitli sürprizlerde sunmayacak değil. En basitinden Tony Newton tarafından stüdyoda kaydedilmiş canlı ve hiç dinlemediğiniz müzikler kulağınızda çınlayacak.

Iron Maiden RPG oyunu dünyadan uzaya birçok mekânda savaşabileceğimiz farklı aksiyonları bize sunacak. Daha önceden birçok kişinin oynayarak sevdiği Ed Hunter, The Final Frontier ve Speed of Light gibi Iron Maiden oyunları ile kıyaslayınca bu sefer çok daha profesyonel bir iş geliyor gibi gözüküyor. Şuan için PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı belirsiz olan oyunun yakın zamanda fragmanı ve diğer detayları oyun severlerle buluşacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir