Iron Force Android Tank Oyunu

iron-force-android-oyunu
Iron Force Android tabanlı bir tank savaş oyunu. Eğer tanklara karşı bir ilginiz var ve savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam olarak size hitap ediyor. Eşsiz bir savaşın ortasında tankınızla beraber düşmanlarınıza karşı koyun. Takım arkadaşlarınızı korumak için tankınızla siper olun ya da onlar arkadaşlarınızı vurmadan siz onları yok edin. Yaklaşık 10 milyon civarı oyuncusuyla savaş oyunları arasında en çok ilgi gören oyunlardan birisidir. Oyun içi satın alma özelliğini kullanmak istemiyorsanız kapatmanızı tavsiye ederiz.

İron Force oyununda şuan için mevcut olan 15 farklı tank tipi var. Hepsi dünya çapında bilinen ve kabul görmüş savaş makineleri. Her güncelleme ile yeni tank modellerinin ekleneceğinin müjdesini veren geliştiriciler bu çekişmenin daha da kızışacağını belli ediyor. Oyun içinde çeşitli parkurlar bulunuyor. 5 parkur alanında amansız bir savaşın ortasında yapmanız gereken hayatta kalarak arkadaşlarınızla galip gelmek. Heyecan dolu savaşlarda arenalarda 8 adet özel güç nesnesi bulunuyor. Bu nesneler bir süreliğine tankınıza ya da arkadaşlarınıza özellikler eklenmesini sağlıyor.

Iron Force ile tankınızın sahip olduğu özellikleri geliştirebilmek mümkün. Güzel bir geliştirme sistemi bulunuyor. Oyun içi satın alma özelliği de en çok bu noktada kullanılıyor. Birçok geliştirme aracından sizin için en uygun olanı seçerek aktif edin. Böylece daha uzağa ateş edebileceğiniz gibi, daha geniş çaplı hasar, daha hızlı vuruş gibi özelliklerle en tehlikelisi olun.

Iron Force ile arkadaşlarınızla oynayacağınız strateji dahilinde bir lejyon kurarak birlikte hareket edin. Çevrimiçi savaşta karşınızdaki rakipleri bir bir etkisiz hale getirin ve hükümdar olarak adınızı duyurun. Eğer aksiyonun bitmediği çevrimiçi savaş oyunları sizin için favoriyse artık yeni favoriniz Iron Force diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir