iOS İçin Assassin’s Creed Identity Duyuruldu

iOS İçin Assassin's Creed Identity Duyuruldu

Assassin’s Creed serisi oyun severlere her anlamda harika bir oyun deneyimi sunmaya kararlı gibi gözüküyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda geliştirici Ubisoft çeşitli konularda açıklamalar yaptı. Özellikle Assassin’s Creed serisine dair ana oyunlara bir yıllık bir ara verileceğini belirtti. Bu durum oyun severleri ilk başlarda üzse de sonradan açıklamanın ayrıntıları ulaşmaya başladı. Ana oyun geliştirme işlemleri durdurulmuş olsa da ara dönem için sunulacak eklentiler hız kesmeden veriliyordu.

Hatırlayacağınız üzer geçtiğimiz günlerde Assassin’s Creed Chronicles üçlemesine dair yeni bir oyun paylaşıldı. Hikâyenin ikinci kısmını oluşturan AC Chronicles: India oyunu birçok oyuncu tarafından hemen temin edildi. Her ne kadar grafik ve oynanış yönünden ana AC sürümleri ile kıyaslanamasa da oyunculara farklı bir heyecan oluşturduğu inkâr edilemez. Şimdi ise sıra iOS platformuna gelmiş gibi gözüküyor. Ubisoft tarafından duyurulan Assassin’s Creed Identity oyunu tamamen iOS cihazlar için tasarlanmış bir mobil RPG oyunu.

Yalnızca iOS 7 ve üzeri işletim sistemlerinde desteklenecek olan bu muazzam mobil oyunla RPG oyunlarının sunduğu her hazzı sonuna kadar almanız mümkün. Özellikle İtalya’da Rönesans döneminde geçecek olması tarihsel ezgilerle bize sunulacak olan aksiyonun göstergesidir. Oyun içerisinde en çaylaktan en ustaya dört farklı oynama modu yer alacak.

Assassin’s Creed Identity Ne Zaman Çıkacak?

Assassin’s Creed Identity ne zaman çıkacak sorusunun cevabı Ubisoft tarafından 25 Şubat 2016 olarak verildi. Buna bağlı olarak yayınlanan AC Identity fragmanı ciddi anlamda büyüleyici efektlerin var olduğunu gösteriyor. Bunun haricinde oyun içerisinde yer alacak ve kullanacağımız karakterlere bağlı bazı açıklamalarda oyunculara sunulmuş.

  • Thief

Thief karakteri her zamanki gibi oyunda hırsızlık yapabileceğimiz karakterdir.

  • The Berserker

The Berserker karakteri direkt olarak düşmanlarla çarpışabileceğimiz ve olaylara tam ortasından müdahale edebileceğimiz cengaver karakterdir.

  • Shadow Blade

Shadow Blade tam anlamıyla bir suikastçı denilebilir. İşini sessiz sedasız yapmak isteyenler için.

  • Trickster

Hepsinden bir parça olsun ben kafama göre oynamak istiyorum diyorsanız Trickster modu tam size göre.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir