İnşaat Sim 2014 Oyun İncelemesi

insaat-simulator-2014-oyun-incelemesi

İnşaat Sim 2014 oyunu son zamanların en iyi simülasyon oyunlarından bir tanesi haline gelmiştir. Son güncelleme ile birlikte eski oyuncularının yanı sıra daha fazla oyuncuyu kendisine hayran bırakmayı başarmıştır ve büyük bir ilgi almıştır. Güncellenmemiş versiyonuyla biraz daha zor olan oyunun yeni güncellenmiş haliyle Türkçe versiyona çevrilerek daha kolay okunabilir hale gelmiştir ve İngilizce bilgisi çok fazla olmayanlar için çok büyük bir kolaylık olmuştur. İnşaat Sim 2014 oyununun güncellenmiş halinin özelliklerini sizlerle birlikte inceleyelim.

Gerçek hayatımızda ki iş makinelerinden uyarlanarak hazırlanmış olan iş makineleriyle oyunu oynarken farklı ve bir o kadarda gerçekçi bir hisse kapılacağınız 14 yeni iş makinesi oyunun güncellemesiyle eklenmiştir. Oyun içerisindeki grafikler daha fazla yükseltilerek oyun içerisinde sıkılmayacağınız ayrıntılar ilave edilmiştir. İnşaat Sim 2014 oyunu için geliştirilmiş iş makinelerinden çıkan orijinal sesler sayesinde oyun içerisinde değişik sesler duymaktan sıkılmayacaksınız. Oyun içerisinde kariyer modu gibi düşünebileceğiniz merdiven sistemi. Her işte olduğu gibi çıraklıktan başlayıp yavaş yavaş yükseldiğiniz gibi İnşaat Sim 2014 oyununda da çıraklıktan başlayarak inşaat uzmanlığına kadar yaptığınız inşaatlar sayesinde yavaş yavaş yükselerek kendi şirketini açıp çalışanlarınızla birlikte daha hızlı inşaatlar yapabileceksiniz. İnşaat Sim 2014 oyunu içerisinde şehrin farklı bölgelerini satın alarak oralarda kendi işlerinizi yapabileceğiniz bir yer inşa ederek kendi yerinizi kurabilirsiniz.

Son zamanlarda simülasyon oyunlarının en başlarında gelen İnşaat Sim 2014 adlı oyun güncellenerek çok daha iyi işler yapmanızı ve oyunu oynarken sıkılmayacağınız bir ortam yaratmıştır. Oyunu oynamanız için Android işletim sistemi olan bir telefona veya tablete ihtiyacınız vardır. Oyunu Google Play’de oyunlar kategorisinin simülasyon bölümünde İnşaat Sim 2014 yazarak aratabilir, bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir