inFamous First Light Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Birçok bilgisayar çılgını bilir ki yeni oyunlar resmi kanallarda açıklanmadan nerede ise bir ay kadar önce çok kesin kaynaklar tarafından açıklamalar gelir ve bu kesin kaynaklardan gelen açıklamalar çok kesin olmasa da nerede ise tüm detayları içerisinde barındırır.

inFamous First Light hakkında da son dönemlerde birkaç dedikodu ortada dolaşıyordu ve bizler tarihi çok net olmasa da biliyorduk ama artık resmi kanallarda da açıklama yapıldığına göre, duyuru yapabiliriz. E3 oyun fuarında duyurulan ve yeni bir oyun karakteriyle oynamamıza imkân sağlayan TPS oyunu görsel ve işitsel olarak oyunu destekleyen ekipmanlar ile son derece kullanıcıya konfor sağlayan ve buna ek olarak çizimleri sayesinde sizi oyunun içerisinde gibi hissettirecek yeni nesil bir oyun.

inFamous: Second Son İle İlgili Dedikodular

inFamous: Second Son‘un standalone eklentisi inFamous First light’ın çıkış tarihi hakkında dedikoduların doğrulanması ardından oyun detayları da sunuldu elbette. Oyunun çıkış tarihi ve sonrasında oyun ile alakalı detayların içerisinde yer aldığı bir tweet yayınlayan oyunun yapımcısı Sucker Punch, 26 Ağustos tarihinde inFamous First Light oyununun çıkacağını açıkladı. Elbette oyun dünyasındaki en önemli beklenti, her oyunun diğerlerine fark derecesinde yeni çizgiler, karakterler ve alanında beklenen en iyi görsel & işitsel performansı sağlamasıdır. Bu sebeple oyun yapımcısı Sucker Punch, Infamous First Light’ın ana karakteri Fetch’i görebileceğimiz sanatsal çalışmaya değindi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir