Ikariam Online’da Yeni Dünya

Generalden ordunuzla ilgili bilgileri alın, valinize danışıp şehirlerdeki refah düzeyi konusunda istihbaratı sağlayın, diplomatınızla görüşün ve çevrenizdeki şehir yöneticilerinin durumunu gözden geçirin. Bilim adamlarınızdan son araştırmalar konusunda detaylı raporu masanıza getirmeleri konusunda titiz olun. Ambrosia ile kaynak üretiminizi arttırıp, savaşı size özel bir tepeden izleyin. Balonlarınıza düşmanı tepeden bombalama emri verirken, hızlı ve çevik kılıç ustalarınızla düşmana kanatlardan saldırın. Yaralılar mı var? Bırakın onları doktorlara, siz Generalinize dönün ve Havan Gemilerinin düşman limanını ablukaya almasını emredin.

Gelen kaynaklarla ordunuza tavernada şarap partisi verin ve Araştırma Laboratuvarlarında değerli kristallerinizle antik çağı yenileştirmeye başlayın. Sülfür kuyularında çalışan askerlere fazladan şarap takviyesi isteyin, çünkü sülfür sizin meydanlardaki kazanma sebebiniz olacak. Gyrokopter’lerinize güvenin, onlar sizin bombardıman ekibinizi korumakla görevli, ama düşmanın tüfekçilerine de dikkat edin.

Browser oyunu İkariam Online’a gelen yeni dünya Asklepios’ta tüm bunları yapabilirsiniz. Üstelik başını alıp giden düşmanlarınız yerine, sizin gibi oyuna yeni başlayanlarla beraber olacaksınız. Durmayın, altın sarısı zırhınızı kuşanın ve düşman kapılarında askerleriniz tokmaklarla buluştururken davulları, korkuyla titreyen şehri gururla izleyin.

Oyuna Kayıt Olmak İçin BURAYA Tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir