II. Dünya Savaşını War Thunder İle Yaşayın

II. Dünya Savaşı tüm dünya tarafından bilinen ve oldukça ihtişamlı savaşlar arasında yer alan tarihin en önemli olaylarından birisidir. War Thunder oyunu ise, sizleri tarihin bu en önemli olayına ufak bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculuk ile birlikte kendinizi bir anda II. Dünya Savaşı atmosferinin tam ortasında buluyorsunuz.

Gerçek Oyuncularla II. Dünya Savaşı

Bir yanda askeri havacılık, diğer yanda büyük gemi floları ve zırhlı araçlar sizleri bekliyor. Üstelik tüm bu kapsamlı atmosferin içerisinde tamamı gerçek olan oyuncular ile birlikte yer alıyor, savaşı çok daha heyecan verici bir şekilde deneyimleme şansını elde ediyorsunuz. Oyunda birbirinden özel düzinelerce silah ve oldukça kaliteli grafikler ile tasarlanmış savaş gemileri, uçakları sizlerin kullanımına sunuluyor. Bildiğiniz gibi II. Dünya Savaşı hem kara savaşlarının, hemde hava ve deniz savaşlarının yaşandığı bir savaştı. War Thunder ise benzeri oyunlarda ki gibi sadece tek bir alan yönelmeden hava, kara ve deniz savaşlarını bir arada sizlere yaşatıyor.

War Thunder Oyunun Başlıca Özellikleri Şu Şekilde

  • Özel PvP deneyimleri, muharebe heyecanını en üst düzeye çıkarıyor,
  • Oyuna giriş yaptığınız anda sizlere iki farklı oyuncu ayarı seçeneği sunuluyor. Bu ayarlar sayesinde dilerseniz acemi/yeni oyuncular ile birlikte, dilerseniz daha deneyimli/profesyonel oyuncular ile birlikte PvP yapabiliyorsunuz.
  • Dilerseniz takım halinde, dilerseniz bireysel olarak çok çeşitli görevlerde yer alarak II. Dünya Savaşı ruhunu isteğinize göre yaşayabiliyorsunuz.
  • Genel oyun grafikleri, özellikle de uçak kokpitleri ve gemiler mükemmel bir tasarıma sahip. Bu sayede her aşamada gerçekçi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Sizler de II. Dünya Savaşı heyecanını War Thunder Online ile yaşayabilir, oyuna dair tüm haberleri ise www.mmogamesturkiye.com farkı ile en güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir